“Ver papazı, al papazı” diyen kimdi, Tayyip?.. Bir bilmişliğin, görmüşlüğün var mı?..

Ne oldu, Hafız?

Hani “ver papazı, al papazı” oynuyordun?

Oynayamadın, değil mi?..

Efendin Trump seni alıp katladı, eğdi büğdü, fırlatıverdi ortaya…

Sen de meşrebin olduğu üzere, hemen dize gelip aman diledin…

“Ya, tamam, verelim papazınızı da; ama bize biraz zaman tanıyın. Bu kadar da üzerimize gelip madara etmeyin bizi. İşte önümüzdeki 12 Ekim’de yeni bir duruşması olacak papazınızın. O güne kadar biz mahkemeyi ayarlarız, savcısını, hakimini tembihleriz sıkı sıkıya, onlar da salıverirler. Ama o zamana kadar bu konuda bizi çizici tweet’ler atmayın, konuşmalar yapmayın. Sessiz sedasız o günü bir bulalım, tamam, söz; dediğinizi yapacağız.”

Böyle dedin, değil mi efendine?..

Efendin Faşist Bunak Trump da, “Eh hadi bakalım, öyle olsun. O güne kadar biz bu konuda sesimizi çıkartmayalım. Bu da sana bizim kıyağımız olsun.”, dedi. Ve dediğini de yaptı.

Geldik bu güne…

Mahkemen, düştüğü trajikomik haller sonucunda papazın salıverilmesine karar verdi. Zaten Parababaları sözcülerinin, yazarçizerlerinin “piyasa” dediği finans ortamı çoktan almıştı alacağını. Ve dolar, mahkeme günü sabahından itibaren düşüşe geçip 6 liranın altına indi. Mahkemenin kararıyla birlikte de an itibarıyla 5.92 TL’dir (saat 17:00).

Ne demişti aylar öncesinde ABD Emperyalist Haydudunun Faşist Bunak Şefi Trump?

“Masum bir insanın serbest kalması için karşılığında hiçbir şey vermeyeceğiz. Türkiye ile ilişkilerimizi azaltıyoruz.”

“Rahiple ilgili süreçte hâlâ sona gelinmedi. Olanları bir kenarda oturup izlemeyeceğiz. İnsanlarımızı alamazlar. Neler olacağını göreceksin”

Dediğini yaptı mı Faşist Trump?

Yaptı, değil mi…

Onlar bilirler, senin gibilerin hiçbir direniş gösteremeyeceğini karşılarında.

Sadece kendini değil, yargıyı da ne hallere getirdin be Tayyip! Ne durumlara düşürdün…

Casusuluktan, CIA ajanlığından, hem FETÖ hem de PKK ile işbirliği halinde çalışmaktan dolayı mahkeme önüne çıkan ve hakkında 35 yıllık bir ceza istemiyle yargılanan papaz görünümlü ABD eski Özel Kuvvetler mensubu ajanı tahliye ettirip ev hapsine aldırmakla yetinmiyorsun be Tayyip…

Onun ev hapsini de, yurt dışına çıkış yasağını da kaldırtıyorsun emrin altına aldığın, hukuk bürona dönüştürdüğün mahkemelere.

Sadece ABD Emperyalist Haydudu beni sevimli bulsun, benimle çalışmaya, beni kullanmaya devam etsin, yeter ki kubura süpürmesin, diye…

En kullanışlı işbirlikçisisin ABD’nin sen, Tayyip. Eksiksiz ve kusursuz biçimde BOP Eşbaşkanlığı görevini yapmaya devam ediyorsun.

ABD, Türkiye’yi parçalatacak sana. Türkiye’yi çökertecek. Bu işle görevlendirdi seni. Bak, senin yapacağın görevin ortaya çıkaracağı sonucu, BOP Haritası’yla da ortaya koydu.

Sen de o görevini defalarca ekranlarda, meydanlarda tekrarladın, büyük bir heveskârlıkla. “Biz Büyük Ortadoğu ve Genişletilmiş Kuzey Afrika Projesi’nin eşbaşkanlarından bir tanesiyiz ve bu görevi yapıyoruz.”, diye.

Evet, Tayyip. O görevi yapıyorsun. ABD işbirlikçisisin, piyonusun. ve de Türkiye’nin, vatanın, milletin ve halkın düşmanısın. Yani hainsin!

Bu suçlarından dolayı, bugünkü yasalar çerçevesinde hukuka uygun mahkemeler önünde yargılanacağın-hesaba çekileceğin günler de gelecek!

Halkız, Haklıyız, Yeneceğiz!

12 Ekim 2018

Nurullah Ankut
HKP Genel Başkanı

Print Friendly, PDF & Email