SURİYE MASLAHATGÜZARI MOUNZER MOUNZER PARTİMİZE BİR ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ

SURİYE MASLAHATGÜZARI MOUNZER MOUNZER PARTİMİZE BİR ZİYARET GERÇEKLEŞTİRDİ

Suriye Maslahatgüzarı Mounzer Mounzer, ABD ve AB (AB-D) Emperyalistlerinin Suriye Halkına yönelik oyunlarını, emperyalistlerin güdümündeki medyanın Suriye’de yaşananları nasıl çarpıttığını, Partimize gerçekleştirilen ziyaretinde aktardı.

Sayın Maslahatgüzar, Parti olarak ilk andan itibaren emperyalistlerin Suriye yönelik oyunlarını gördüğümüzü ve böylesine dostların yanlarında olmalarından duyduğu mutluluğu dile getirdi.

İlk andan itibaren Suriye’ye Emperyalizmin saldırıları karşısında dik ve kararlı duruşumuz ve dostluğumuz için ve Suriye Büyükelçiliği önünde AB-D Emperyalistlerinin oyunlarının teşhir etmek için yapılan basın açıklaması için teşekkürlerini iletti.

Partimizin Suriye’ye yönelik düşüncelerini, Genel Başkan Yardımcımız Av. Metin Bayyar ve Ankara İl Başkanı Av. Sait Kıran Yoldaş aktardılar. İlk andan itibaren Emperyalizmin Suriye’ye yönelik oyunlarını kamuoyu ile paylaşmanın, bu oyunları teşhir etmenin ve buna yönelik olarak yapılan eylemlerin devrimci bir görev olduğunu, Tayyipgiller’in AB-D Emperyalistleri tarafından nasıl koçbaşı olarak kullanıldığı aktarıldı.

Bundan sonra da AB-D Emperyalistlerine karşı kararlı bir direniş sergileyen Suriye Halkının ve önderliğinin her zaman yanlarında olunacağının vurgusu yapıldı.19.01.2012

                                                                                               Ankara’dan Kurtuluş Partililer

 

Print Friendly, PDF & Email