Sivas Katliamı insanlık suçudur! İnsanlığa karşı işlenen suçlarda zaman aşımı olmaz!

AKP’giller’in Hukuk Bürosuna dönüştürülmüş, Faşist Din Devletinin kadılık kurumu gibi çalışan yargı, Tarihte lanetle anılacak, Tarihe kara bir leke olarak düşen bir karara daha imza attı.

Zaten Sivas Katliamı’nı üç beş insanlıktan çıkmış Ortaçağcı gericinin, meczubun üzerine yıkıp geçme garabetini yaşatan yargı, bu üç beş aşağılık insanlık düşmanını da üstelik kaçak olmalarına rağmen zaman aşımına uğratıp toplum içerisine saldı.

2023 yılının Nemrut Mustafa Paşa Divanı’nın verdiği bu karar, Faşist Din Devletini kurmak için çalışan Ortaçağcılara açıkça, “rahat olun, arkanızda biz varız, insanlığa karşı işlediğiniz suçları biz affa uğratırız, sizleri hapishanelere düşürmeyiz” mesajının verilmesidir.

Bu karar mülteci, göçmen, sığınmacı adı altında ülkemize doldurulan Ortaçağcı İşgalcilerle-İstilacılarla el ele veren Ortaçağcı sapıkların, insan, hayvan, doğa düşmanlarının önünün açılmasıdır.

ABD ve AB Emperyalistleri tarafından, vatan satıcılığı, halk düşmanlığı etmeleri karşılığında iktidara taşınan AKP’giller’in toplumu Ortaçağın ümmetçi konağına götürme hayallerinin gerçeğe dönüşmesine hizmettir, bu karar.

Ne kadar mutlu olmuşlardır ABD ve AB Emperyalistleri ve onların yerli satılmışları AKP’giller…

Ve Türk Yargı Tarihinde utançla anılacak bu kararla, bu alçak cani, katliam, bu canavarlık affedildi, meşrulaştırıldı.

Bu alçak cani katliam sürerken, bir yükseğe çıkıp kalabalığa seslenmiş ve onlara “Gazanız mübarek olsun”, diyerek höyküren Temel Karamollaoğlu mutluluk gözyaşları döküyordur şimdi.

Ve daha önce yine AKP’giller’in Yargısı=Nemrut Mustafa Paşa Divanı tarafından zaman aşımına uğratılarak bu insanlıktan çıkarılmış canavarlar sürüsüne tahliye kararı çıktığında; “Milletimize hayırlı olsun bu sonuç. İçeride yatan o insanların da dışarıda aileleri vardı, yakınları vardı onlara kavuştular” diyen Tayyip, Ümmetin Padişahlığına yaklaşıyorum diye sevinç naraları atmaktadır şimdi.

Ama bu insanlık düşmanları erken bayram etmesinler. Bu güruhun mutluluğu geçici bir mutluluk. Hiçbir zaman hayallerine ulaşamayacaklar. İnsanlığı geriye döndüremeyecekler. İnsanlarımızı sürgit koyun yerine koyup sürü gibi güdemeyecekler. Eninde sonunda insanlar “yeter artık” diyerek ayağa kalkacaklar.

İşte bu yeniden ayağa kalkışı biz İkinci Kuvayimilliyeciler, Halkın Kurtuluş Partililer örgütleyeceğiz.

İşte o zaman Halkın Demokratik İktidarını kuracağız. Yıkacağız onların kanser düzenlerini. Yok edeceğiz Kanser Düzenlerinin hizmetkarı Nemrut Mustafa Paşa Divanlarını. Zaman aşımına uğramadığını görecekler hiçbir suçlarının. Sivas Katliamı’nda canice katlettikleri canlarımızın da, iş cinayetlerinde katlettikleri işçilerimizin de, felakete dönüştürdükleri Depremlerde katlettikleri insanlarımızın da bir bir hesabını soracağız.

Bunları akıllarına mıh gibi çaksınlar bu insan, hayvan, doğa düşmanları. Gıyabi veya vicahi mutlaka yargılanacaklar, çelik bilezikle tanışacaklar, kalan ömürlerini güngörmez hücrelerde geçirecekler.

İşte o zaman mazlum halkımız, çilekeş halkımız bayram edecek, işte o zaman şimdi mutsuzluk yaşatılan milyonlar mutluluk yaşayacak bir daha kesilmemecesine. Mutsuzluk yaşatan bir avuç halk düşmanı bir daha o gücü bulamayacak.

O günler mutlaka gelecek. Mutlaka getireceğiz o güzel günleri.

Halkız, Haklıyız, Yeneceğiz!

15 Eylül 2023

HKP Genel Merkezi

Print Friendly, PDF & Email