Seni ve avaneni, bugüne dek belki onlarca kez tersini söylediğin, savunduğun…

Seni ve avaneni, bugüne dek belki onlarca kez tersini söylediğin, savunduğun Baskın Erken Seçim de kurtaramayacak, Kaçak Saray’ın Sultanı!

Türkiye Cumhuriyeti’ne, Vatanına ve Halkına ettiğin bunca ihanetten sonra, dünyada hiçbir güç, seni Çelik Bilezikle tanışmaktan kurtaramaz!

Suriye’de ise 7 yıldan bu yana daldığın bir bataklığın içinde, gittikçe boğulmaktasın. Oradan Rusya, Suriye ve İran’la anlaşmadan asla hezimetsiz bir çıkış yok!

Başarıyla çıkışın tek şartı budur…

Fakat öyle yapsan bile, bu senin iktidarını kurtaramaz. O zaman da Allah’la aldattığınız milyonlarca “hülooğğ”cun uyanır. Der ki;

“Yahu madem işin sonu buraya gelecekti, biz 7 yıldan bu yana neden Beşşar Esad’la ve onun meşru yönetimiyle uğraşmaktayız?

Kıyılan bunca cana, dökülen onca kana ve evinden barkından, yerinden yurdundan edilen milyonlarca Müslümanın acı çekmesine neden dahil olduk biz?

Neden ABD ve AB Emperyalist Haydutlarıyla suç ortaklığına giriştik, Libya’da, Suriye’de?

10 milyon civarındaki masum Müslümanın kanına neden buladık ellerimizi?”

Böylece de sana olan güvenleri ve destekleri sıfır noktasına doğru hızla düşecek.

Yani Kaçak Saraylı Hafız, efendin olan ABD-AB Emperyalistlerinin itmesiyle senin de özgür iradenle girmiş olduğun bu bataklığın ya da kapanın içinde kıvranmaktasın.

Günden güne oy tabanının dirhem dirhem eridiğini, dolayısıyla da siyasi kulvarda bayır aşağı gitmekte olduğunu, yaptırdığın anketler rakamsal olarak ortaya koymakta.

Sarayın Arka Bahçeli’siyle birlikte oynadığınız bu Erken Seçim oyununun size hiçbir siyasi getirisi olmayacak. Tam tersine; düşüşünüzü, tekerlenişinizi daha da hızlandıracak.

Sen eski günlerdeki gibi olur, diye düşünmektesin, Hafız…

Baskın bir Erken Seçimle güvenoyu tazelemesi yaparsak, 5 yıl daha saltanatımız sürebilir, hesabı içindesin.

O, yanlış hesap Tayyip!

Bu hesap tutmaz!

Köprülerin altından çok sular aktı. Söylediğin onca yalan, onca kandırmaca, kamudan aşırdığınız trilyonlarca dolar ve Müslüman Dünyanın masum insanlarına çektirdiğiniz onca acı, zulüm, döktüğünüz kan, en cahil ve saf insanlarımız tarafından bile yavaş yavaş da olsa görülmeye başlandı artık.

Özetçe, Hafız;

Ne yaparsanız yapın, hangi oyuna, hileye, düzene başvurursanız vurun, iktidarınızı kurtaramayacaksınız!

Sonun başlangıcındasın, Hafız!

Hesap gününüz yaklaşmakta. Senin de, avanenin de, Saray’ın Arka Bahçeli’sinin de…

Kork, Hafız, kork!..

Senin için felaket günleri yaklaşıyor artık…

Bu da son bir not olsun:

Emrin altına aldığın Yüksek Seçim Kurulunu, Yargıtayı ve Anayasa Mahkemesini kullanarak seçimler dışına attırdın bizi, Tayyip. Tabiî Seçimlerin Genel Esaslarına İlişkin Kanunları, her alanda yaptığın gibi ayaklar altına aldırarak, hiçe saydırarak…

Yasanın öngördüğü şekilde 58 il ve ilçelerinde örgütlenmemizi tamamlamış olmamıza rağmen, yaptırttığın büyük bir kanunsuzlukla bizim seçimlere girme hakkımızı gasp ettin, Tayyip!

HKP’li Dayı’nın, senin televizyonundan-TRT ekranlarından senin ve Meclisteki benzerin burjuva partilerinin içyüzünü sergilemesinden, anlatmasından korktun. Ülkemiz ve kardeş Ortadoğu Müslüman Halklarına ettiğiniz onca ihaneti, elle tutulur, açık, net kanıtlarıyla gözler önüne sermemizden korktun.

Bir düşün be Tayyip…

Bütün sermayeniz din. Din alıp satmaktasınız, onlarca yıldan bu yana. Saf, masum, içtenlikli, cahil insanlarımızı, Kur’an’ın deyişiyle “Allah’la Aldatmak”tasınız habire.

Ama böyle oynamanıza rağmen, fiiliyatta yaptığınız, bütünüyle Haçlı’nın piyonluğundan ve taşeronluğundan ibarettir.

Camileri bombalayan, oralardaki masum Müslümanları tarayarak katleden ve Müslüman kadınların ırzına geçen sapık, sarhoş Amerikan Conileri için dua etmektesin be Tayyip…

Onları kahraman ilan ederek “Ülkelerine sağ salim dönebilmeleri için Allah’ıma dua ediyorum”, diyorsun bir de…

Ayıp be…

Yazık be, yazık…

İşte HKP’li Nurullah Dayı, bütün bunları anlatıyordu, senin TRT’nin ekranlarından Halkımıza, değil mi?

Bu sebepten Partimizi Seçimler dışına attırttın.

Olsun bakalım be, olsun…

Gün gelir, bunun da hesabı sorulur. Mahşere kalmaz asla böyle hesaplar…

Halkız, Haklıyız, Yeneceğiz!

18 Nisan 2018
Nurullah Ankut
HKP Genel Başkanı

Print Friendly, PDF & Email