Saldırılar, baskılar bizi yıldıramayacak, Silivri Zindanı Yıkılacak!

Saldırılar, baskılar bizi yıldıramayacak, Silivri Zindanı Yıkılacak!

13 Aralık 2012’de olduğu gibi, Ergenekon maskeli CIA Operasyonu’nun bir başka duruşmasında Kurtuluş Partililer olarak yine Yurtseverlerin tutsak bulunduğu Silivri’deydik. “Silivri Zindanı Yıkılacak”, “Kahrolsun AB-D Emperyalizmi”, “Yeni Sevr’e Karşı Yaşasın İkinci Kurtuluş Savaşı’mız” sloganları eşliğinde başlattığımız yürüyüş, halkımızdan yoğun biçimde alkış aldı, orada bulunan yurtsever, laik, Mustafa Kemalci insanlarımız sloganlarımıza hep bir ağızdan eşlik ettiler.

Halkımızla beraber yürüyüşümüzü jandarma barikatlarına kadar devam ettirdik. Başta Mustafa Kemal-Lenin pankartımız olmak üzere bu CIA Operasyonu’nu teşhir eden pankartlarımız ve partimizin devasa bayrakları kitlenin en önündeydi, onlara kılavuzluk etti.

Jandarmanın gerçekleştirdiği tazyikli su ve biber gazı saldırısı sırasında da en ön saftaydık. Saldırı başladığı anda kitleyi sakinleştirdik, barikatın önünden ayrılmamalarını sağladık. Attığımız sloganlarla, yaptığımız konuşmalarla, hiçbir zaman yere düşürmediğimiz bayraklarımızla kitlede büyük bir güven yarattık. Orada bulunan insanlar Partimizi daha yakından tanıma fırsatı buldular. Birçok yurtseverle sohbet ettik, onlara bildirilerimizi ulaştırdık, Partimiz hakkındaki olumlu görüşlerini dinledik.

AB-D Emperyalistlerinin Yeni Sevr Planını hayata geçirmek için dizayn ettiği Ergenekon maskeli CIA Operasyonu’na ve emperyalistlerin mazlum halklara yönelik tüm saldırılarına karşı mücadelemizi halklarımızla daha da bütünleşerek devam ettireceğiz. Eninde sonunda zafer bizim olacak. 18.02.2013

 

İstanbul’dan Kurtuluş Partililer

 

 

 


HKP Silivri’ de ile kpizmir

Print Friendly, PDF & Email