Partimize kalleşçe yeni bir saldırı düzenleyen bütünüyle CIA Sosyalizmine kaymış ESP…

PARTİMİZE KALLEŞÇE YENİ BİR SALDIRI DÜZENLEYEN BÜTÜNÜYLE CIA SOSYALİZMİNE KAYMIŞ ESP,

KURTULUŞ PARTİLİLERDEN BİR KEZ DAHA HAK ETTİĞİ DERSİ ALDI

 

Halkın Kurtuluş Partisi İstanbul Sancaktepe İlçe Örgütü olarak, 03.10.2010 tarihinde saat 14:00’da, bedence aramızdan ayrılışının 39’uncu Yıldönümünde Türkiye Devriminin Önderi Hikmet Kıvılcımlı’yı Anma Toplantısı için Sarıgazi Meydanı’nda Hikmet Kıvılcımlı’yı tanıtan standımızı açtık.

 

Standımızdaki devrimci faaliyetlerimize devam ederken, kendilerini hâlâ devrimci sanan Sevrci Soytarı Sahte Solun aşağılık bileşeni ESP, oyununa getirerek peşine taktığı diğer iki grubu da (TKP-ML ve MKP) yanına alarak saat 18:00 sularında bize gelip: “Siz karşıdevrimcisiniz, faşistsiniz, sizi bugün uyarıyoruz. Bundan sonra burada stant açarsanız size müdahale edeceğiz” dedi.

 

 

Biz Kurtuluş Partililer de: “Ulan, biz sizin gibi AB-D Emperyalizminin uşaklarını çok gördük. Sizin, bugünkü gibi bizim 5-10 katımız olmadan karşımıza çıkacak yüreğe sahip olmadığınızı çok iyi biliyoruz. Yapmayı düşündüğünüzü, hadi yapın da görelim”, dedik. Bundan sonra kavga başladı.

Sevrci Soytarı Sahte Solcular 35 kişi civarında olmalarına, bizse onların üçte biri kadar olmamıza rağmen onları arkalarına bakamayacak duruma getirerek kovaladık. Topukları kıçlarını döverek kaçtılar. Biz meydanda, halkımıza bunların ABD Parababası Soros’tan beslendiklerini Amerikan ve Avrupa Birliği Emperyalistlerinin umudu olduklarını, Sevrci olduklarını sözlerimiz ve sloganlarımızla anlattık.

Meydanda zaman zaman Şeriatçılar stant açtıklarında onlara müdahale edecek yüreğe sahip olmamalarına rağmen, biz gerçek devrimcilere böyle pislik etmelerinin cezasını verdik.

Bu uğurda Usta’mız Hikmet Kıvılcımlı’nın bize öğrettiği gibi: “VATAN AŞKINI SÖYLEMEKTEN KORKAK HALE GELMEKTENSE ÖLMEK YEĞDİR” sözünü şiar edinerek mücadele ettiğimizi ve edeceğimizi duyurduk.

Programımızın son bölümü olan slayt gösterimini de geniş halk yığınlarının katılımıyla gerçekleştirerek o günkü eylemimizi planladığımız şekilde noktaladık. Sevrci soytarıların pisliği nedeniyle programımızda zerre kadar bir aksaklık meydana gelmesine izin vermedik.

Edindiğimiz bilgilere göre, Partimize yönelik bu provokatif saldırının her zamanki gibi kışkırtıcısı ve tezgâhlayıcısı, bir polis örgütü haline gelmiş olan “Atılım” (yeni adıyla ESP) güruhu. Gene edindiğimiz bilgilere göre, bu alçakların kandırılarak tezgâhına düşenler de bize karşı özel bir düşmanlıkları olmadığını sandığımız TKP-ML ve MKP yandaşları imiş. Daha başkaları da var mı şimdilik bilemiyoruz… İlerde öğreniriz elbet… Belki de “babayiğitçe” çıkar biz de vardık deyiverirler… Neyse… Geçelim.

ESP’nin, AB-D Emperyalistlerinin ve onların casus örgütlerinin yönetimine girmiş paçavra şeflerini uyarmaya bile gerek görmüyoruz. Onlar için hiçbir umut yoktur. Onlar, biz gerçek devrimcilere ve kandırarak tuzaklarına düşürdükleri ve böyle iblisçe oyunlarına alet ettikleri saf gençlere karşı işledikleri suçların hesabını bir gün vereceklerdir.

Devrimcilik yaptığını sanarak bunların alçakça oyunlarının kurbanı olmuş bu saf gençleri ve bunlarla ittifak eden diğer siyasetleri uyarıyoruz: Biz bu tür işlerde hiçbir zaman saldıran taraf olmadık. Bundan sonra da olmayacağız. Bu Devrimci sözüdür, halkımızın deyişiyle delikanlı sözüdür. Fakat bize yöneltilen böylesine pis, rezil, çakal işi saldırılara kalkışanlar da her seferinde bizden hak ettikleri yanıtı alacaklardır. Bundan kuşku duyulmasın…

Biz, AB-D Emperyalistlerine ve onların işbirlikçisi olan yerli Parababalarına karşı halkımızın kurtuluş mücadelesini veriyoruz. Onların halkımız için hayatı cehenneme çeviren bu aşağılık vurgun, soygun ve sömürü düzenlerini yıkacağız. Bizim mücadelemiz onlarladır.

Biz, 1920’lerde, 1968’de ne söylemişsek, hangi tezleri savunmuşsak, bugün de aynısını söylüyor ve savunuyoruz.

Mustafa Suphi ve Yoldaşları da, Hikmet Kıvılcımlı da, Denizler ve Mahirler de aynı tezleri savunuyor. Mustafa Suphilerin Yazılarını ve Bildirilerini, Denizlerin ve Mahirlerin Yazılarını ve Savunmalarını önyargısızca, sadece anlamak için okuyan herkes bizim bu iddiamızın matematiksel bir kesinlikte doğruluğunu görür.

Biz, geçmiş mücadelenin tek meşru mirasçısıyız. Bizden önce geçenlerin savundukları yüce davayı zafere ulaştıracağız. Türkiye’de devrim, bizim izlediğimiz yoldan giderek zafer kazanacaktır. 04.10.2010

 

Yeni Sevre Karşı Yaşasın İkinci Kurtuluş Savaşı’mız!

Kahrolsun AB-D emperyalizmi!

Halkız Haklıyız Kazanacağız!

 

Halkın Kurtuluş Partisi

Sancaktepe İlçe Örgütü

Print Friendly, PDF & Email