KURTULUŞ PARTİSİ İZMİR’DE “VATANSEVERLERE ÖZGÜRLÜK” YÜRÜYÜŞÜNE DESTEK VERDİ

KURTULUŞ PARTİSİ İZMİR’DE  “VATANSEVERLERE ÖZGÜRLÜK” YÜRÜYÜŞÜNE DESTEK VERDİ

Vardiya Bizde Platformu tarafından 26 Mart 2011 Cumartesi günü düzenlenen “Vatanseverlere özgürlük” yürüyüşüne Kurtuluş Partisi İzmir İl Örgütü olarak katıldık. Alsancak, Kıbrıs Şehitleri Caddesinde başlayan yürüyüş kolu Kordon’dan Cumhuriyet Alanına geldi.

Kurtuluş Partisi “Çanakkale Tüm Mazlum Ulusların Emperyalistlere Karşı Kazandığı İlk Zaferdir” pankartının ardında, “ Yurtsever Subaylar Onurumuzdur”, “ABD Libya’dan Defol”,“Katil NATO İzmir’den Defol”, “ Emperyalistler, İşbirlikçiler Geldikleri Gibi Gidecekler”, “Şeriat Ortaçağdır”, “Yeni Sevr’e Karşı Yaşasın İkinci Kurtuluş Savaşımız”, “Gün Gelecek Devran Dönecek Tayyipgiller Halka Hesap Verecek” sloganlarıyla yürüdü.

 

Ağırlıklı olarak Vardiya Bizde Platformu üyeleri, Cumhuriyet İçin Güç Birliği Platformu”nun katılım sağladığı mitingde ADD Genel Yönetim Kurulu adına Ümit Ülgen  ile Vardiya Bizde Platformu adına Nilgün Doğan konuşma yaptı.

Ergenekon ve Balyoz saldırılarının CIA maskeli operasyon olduğunun bilinciyle destek verdik, Vardiya Bizde Platformunun bu eylemlerinin Silivri ve Hasdal cezaevindeki tutsaklara ve halkımıza moral olduğu düşüncesindeyiz. Direnç noktalarının tam olarak düşmediğini dostta düşmanda görmeli, AB-D emperyalistlerinin Türkiye üzerindeki oyunları bozulmalıdır. 26.03.2011

Print Friendly, PDF & Email