Konuşsanıza, bre vatan satıcı hainler!..

Konuşsanıza, bre vatan satıcı hainler!

Dilinizi mi yuttunuz? Yoksa korkudan altınıza mı ettiniz?

Bu ne rezalet be!

Utanın, yazık, diyeceğiz de; sizde o duygular da, o değerler de kalmamış ki…

Bakın, işgalci Yunan Çakallar: Başbakan Çipras, Savunma Bakanı Kammenos, Denizcilik Bakanı Kurupilis ve Genelkurmay Başkanı Apostolakis, özbeöz Türk Adası olan, Muğla İlimize bağlı, İstanbul Büyükada’nın iki misli büyüklüğündeki Keçi Adası’na çıkıp gövde gösterisi yapıyor ve meydan okuyor Türkiye’ye.

Sizde ise tık yok…

Yazıklar olsun sizin insanlığınıza be!

Biz, sıradan yurtsever, halksever vatandaşlar olarak, bu alçakça meydan okumalar ve ucuz kahramanlık gösterileri karşısında kahroluyoruz da, sizler sinek vızıltısından olduğu kadar rahatsızlık hissetmiyorsunuz be!

Öyle anlaşılıyor ki; ABD sizi boşuna devşirip, örgütleyip, iktidara getirip ve on beş yıldan bu yana orada tutup Türkiye’nin başına bela etmemiş…

Bu vatanın, bu milletin ve bu halkın canına okuyasınız, onlardan görünerek onlara en büyük ihaneti ve kötülüğü edesiniz, diye sizi besleyip büyütmüş ve iktidarlara sivriltip oturtmuş…

Bu ihanet günleri bir son bulacak elbet…

Bütün zulümlerin, bütün kötülüklerin bir sonu olacak elbet…

İşte o zaman sizi tüm takım taklavatınızla birlikte, Bodrum ya da Çeşme Meydanı’nda halka açık bir mahkeme kurup vatan satıcılığından yargılamazsak; şimdiden peşin peşin söyleyelim ki, biz de vatanımıza ve milletimize karşı Tarihin bize yüklediği görev ve sorumluluklarımızı yerine getirmemiş oluruz!

Şu Yunan Çakalların meydan okuyuşlarına bakın bir. İnsan öfkeden tir tir titremez de ne yapar, bu şerefsizlerin bu ucuz kahramanlık gösterileri karşısında?..

Haberi yine Sözcü Gazetesi’nden Saygı Öztürk yapmış. İşte haber ve resimleri:

“İşte tahrikin belgesi

“Yunanistan Başbakanı Çipras, beraberindeki heyetle işgal altındaki Keçi Adası’na gitti Adadaki haç çıkarma törenine katılan Çipras, Yunan askerleri ve papazlarla poz verdi.

“Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras, Milli Savunma Bakanı Panos Kammenos, Genelkurmay Başkanı Oramiral Evangelos Apostolakis ve Denizcilik Bakanı Panayotis Kurupilis, Muğla ilimize bağlı Keçi Adası’na çıkıp “suya haç atma” törenine katıldı. Adamıza çıkışlarına engel olunmayan Başbakan ve beraberindekilere Yunan Sualtı Taarruz (SAT) komandoları eşlik etti.

“DOSTLUK VE BARIŞ İSTİYORUZ”

“Törende Çipras, “Komşularımıza (Türkiye) dostluk, barış ve işbirliği mesajı ama aynı zamanda bir kararlılık mesajı da gönderiyorum. Dostluk, barış ve işbirliği istiyoruz. Bununla birlikte uluslararası antlaşmalar ve uluslararası hukuktan kaynaklanan haklarımızı da korumaya kararlıyız” dedi. Kelemez’deki törenin ardından Çipras, Kammenos ve Apostolakis, askeri helikopterle Muğla’daki Keçi Adası’na geçti. Keçi Adası Belediye Başkanı Ioannis Galouzis de refakat etti. Ziyarete ilişkin fotoğraf ve video görüntüleri önceki gece Yunan Savunma Bakanlığı resmi internet sitesinde yayımlandı.

“14 YILDIR İŞGAL ALTINDA

“Bodrum sahillerine 4 mil mesafede olan Keçi Adası, 6 millik Türk karasuları içinde bulunuyor. Keçi Adası, İstanbul’daki Büyükada’nın iki misli büyüklükte. 2004 yılından beri işgal altında olan Keçi Adası’nda, Yunan bayrağı dalgalanıyor. Adada konuşlu Yunan Askeri Üssü’nde 750 kişilik Tabur Görev Kuvveti bulunuyor. Çipras ve beraberindeki heyet Muğla Keçi Adası’nın girişinde Yunan askerleri tarafından karşılandı. Keçi Adası’na Yunan askerleriyle birlikte Yunan SAT komandolarının da yerleştirildiği görüldü. Çipras ve beraberindeki heyet, adada yaşayan Yunan vatandaşları ve papazlarla birlikte poz verdi. Ziyaretin tamamlanmasının ardından Çipras ve beraberindeki heyet helikopterle Kelemez Adası’na döndü. Kelemez Adası’ndan Atina’ya uçakla dönüş yapıldı.

“HAÇ ÇIKARMA TÖRENİNİ İZLEDİ

“Yunan Başbakanı Çipras, Savunma Bakanı Kammenos, Genelkurmay Başkanı Oramiral Apostolakis, Hz. İsa’nın doğumunun ve vaftiz edilişinin yıldönümü nedeniyle Keçi Adası’nda düzenlenen haç çıkarma törenine katıldı. Çipras’ı taşıyan Yunan askeri helikopteri de iskele üzerinde bekletildi.” (http://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/iste-tahrikin-belgesi-2163982/)

Saygıdeğer arkadaşlar;

Gördünüz işte, bu ciğeri beş para etmez hamam oğlanlarının Türkiye’ye nasıl meydan okuduklarını. Öyle görülüyor ki; bu işgalci çakallar Birinci Kuvayimilliye’den ve 1974 Kıbrıs Harekâtı’ndan almaları gereken dersi tam alamamışlar.

Veya şöyle; bunlar, Kaçak Saraylı ve avanesinin teslimiyetçi ve ihanet potansiyeli dolu ruhunun yansımasından cesaret bulmuşlar. Öyle ya; bunların hepsinin sahibi ve efendisi, ABD Emperyalist Haydutudur. Bu işgalci paçavralara, o cesaret vermiş olabilir.

“Korkmayın, çekinmeyin ya, bu Tayyipgiller’den herhangi bir tepki gelmez. Bunlar o işlerin adamı değil. Onlar sadece kuru gürültü yapar. O da, içeride bizim “Yeşil Kuşak Projesi” sürecinden geçirerek, afyonlayıp meczuplaştırdığımız cahil “hülooğğ”cularını aldatmaya yönelik olur.”, demiş olmalı.

Yoksa bu işgalci haydutçuklar, birkaç ayda bir bu provokatif alçaklıklarda bulunamazlardı, gibi geliyor bize.

Utanmazlar bir de uluslararası anlaşmalardan, haktan, hukuktan bahsediyorlar. Ulan şerefsizler; uluslararası anlaşmalar da, haritalar da, bütünüyle o adaların karasularının ve havasahasının Türkiye’ye ait olduğunu gösteriyor.

Siz hangi yürekle uluslararası anlaşmalardan, hukuktan filan söz ediyorsunuz?

Size de sözümüz var:

Bekleyin bakalım. Görüşeceğimiz günler gelecek…

Türk Milletinin ve Türkiye Halkının kararlılığı nasıl olurmuş, vatanseverliği nasıl olurmuş bir kez daha göstereceğiz size.

Siz dostça yaşama niyetinde değilsiniz. İşiniz gücünüz çakallık etmek. Ve çakallığın da bir bedeli olur elbet. Onu da, adınız gibi bilin ki ödeyeceksiniz. Ve o adaların bir milimetrekarelik toprağı bile kalmayacak sizin elinizde.

Birinci Kuvayimilliye’de olduğu gibi, “Geldiğiniz gibi gidecek”siniz. Ancak, aynen o günlerdeki gibi, Ege’nin serin sularında bulacaksınız kendinizi.

Halkız, Haklıyız, Yeneceğiz!

8 Ocak 2018

Nurullah Ankut
HKP Genel Başkanı

Print Friendly, PDF & Email