Katliamlar, gözyaşları, acılar… AB-D Emperyalistleri Suriyeleştirdiler Türkiye’yi

ankarapatlamasıAnkara’daki katliam, yaşanan acılar AB-D Emperyalistlerinin ülkemizi en az üçe bölme politikalarının bir sonucudur. AB-D Emperyalistlerinin bin ülkeli bir dünya hedefine ulaşmak için ülkeyi Ortadoğu’yu dizayn etme çabalarının bir yansımasıdır. Yaşanan katliam; artık Türkiye’nin de Suriyelileştirildiğinin kanıtı, çok daha acı günlerin yaşanacağının da habercisidir.
AB-D Emperyalistleri nereye adım atarlarsa ölüm meleğini de yanlarında götürüyorlar. Yugoslavya, Afganistan, Irak, Libya, Suriye ve artık sıra Türkiye’de. Katliamlar, acılar, ölümler işte bunun için. 7 Haziran seçimlerinden sonra yaşanan acılar, ölümler, katliamlar, binlerce yıldır birlikte kardeşleşmiş, aynı damarda akan kan haline gelmiş Türk ve Kürt Halklarının arasına düşmanlık tohumları ekmektedir. Bin yıllık kardeşliği yeniden tesis edebilmek, etle tırnağın birbirinden ayrılmasını önlemek için görev belli artık: Antiemperyalist mücadeleyi yükseltilmek, AB-D Emperyalistlerini bu topraklardan, Ortadoğu’dan defetmek, AB-D Emperyalistlerine karşı mücadeleyi daha daha yukarılara çıkartmak. Halklarımızın çektiği acılar ancak o zaman son bulur. İşte o zaman ölümler Halklar için olmaz. O zaman akmaz gözyaşları.
Halkın Kurtuluş Partisi olarak Ankara’da yaşanan katliamı şiddetle kınıyoruz. Ve tüm Yurtseverleri, Devrimcileri “Katil Amerika Ortadoğu’dan Defol!” demeye çağırıyoruz. 10.10.2015

Halkın Kurtuluş Partisi
Genel Merkezi

Print Friendly, PDF & Email