Kaçak ve de Haram Saray’da mukim Caligula’ya bir şekilde kanmış cahil, saf, bilinçsiz insanlarımıza!

Kaçak ve de Haram Saray’da mukim Caligula’ya bir şekilde kanmış cahil, saf, bilinçsiz insanlarımıza!

Pediatrik Kardiyalog Prof. Dr. Ergün Çil’in şu mektubunu bir okuyun. Hem de dikkatlice ve her türlü önyargılardan, bön yargılardan arınmış olarak. Yani aklınızı özgürce kullanarak.

Eğer, Samoslu Rum Costas’ın gördüğünü, anladığını, kavradığını hâlâ göremiyor, hatta görmemekte, anlamamakta ısrar ediyorsanız, ne diyelim artık size… Allah sizi bildiği gibi yapsın.

Zavallı profesörümüz, Emin Çölaşan’ı yarar bir adam sanarak, ona yazmış. Olur… Amerikancıların, antikomünist madrabazların bir bölümü de şu anda Yılmaz Özdil, Emin Çölaşan, Ege Cansen vb. gibi Atatürkçü oynuyorlar şimdi. Tabiî bunlar gerçekte Mustafa Kemal’in ve onun mücadelesinin binde birini bile kavramaktan acizdirler. Çünkü, Mustafa Kemal, yeryüzünde ilk kez emperyalistleri sadece yenmekle kalmamış, art arda hezimete uğratmış bir ordunun Başkomutanıdır. Bunlarsa, ABD ve AB Emperyalizminin kucağında oynarlar. Neyse, geçelim…

İşte mektup:

“Sevgili Emin Çölaşan Bey,

 “Ben vaktinizi almadan doğrudan konuya gireceğim. Bu ay Samos adasına gittim. 4-5 gün kaldım. Orada Yunanlı arkadaşlarım oldu, bunlardan birisi de Costas idi. Onunla çok iyi dost olduk. Kültürlü, saygılı, adam gibi bir adam. İngilizcesi oldukça iyi. Döneceğim gün öğlen yemeğine ısrarla davet etti.

“Yemekte konu politikadan açıldı.

“Bana kendi liderleri dahil en sevdiği ve saygı duyduğu liderin Erdoğan olduğunu söyledi, ben şaka yapıyor diye güldüm. “Çok ciddiyim” dedi.

“Sebebini sordum.

“Bak dostum” dedi;

“Bütün ömrüm Türkiye’nin ülkemize olan tehdidi ile geçti. Şimdi Erdoğan’ın sayesinde çok rahatız.”

“1- Atatürk’e tarihten gelen bir nefretimiz var, Erdoğan Atatürk’ü bitirdi…

“2- Dünyanın en güçlü ordularından birine sahiptiniz, onu da darmadağın etti, komutanları hapse attı. Bu ordu bir daha toparlanamaz…

“Siz 80 milyonsunuz, biz 10 milyon, ne kadar ürkütücü değil mi?..

“Erdoğan, tüm azınlıklara kendi devletlerini kuracağı yolu açtı. Yakında 5-6 yeni devlet kurulur ve nüfuslarımız eşitlenir. Daha ne yapsın?..

“80 yıldır bizim politikacılarımız Erdoğan’ın yaptıklarının onda birini yapamadılar. İşte saygım ve sevgim bu yüzden.”

“Ben buz kesildim. Farkında değilim gözümden yaşlar akıyor, tıkandım lokmayı yutamıyorum. Costas fırladı peçete ile yüzümü sildi, bir yandan özür diliyor fakat teselli edecek kelimeler bulamıyordu.

“Bir daha oralara gitmem. Gerçeği tokat gibi vuruyorlar suratımıza.

“Burada oturur yandaş gazete okur koyun gibi yaşarım, taa ki kesim gününe kadar.

“Saygılarımla…” (http://www.sozcu.com.tr/2012/gundem/emin-colasana-mektuplar-4-103665/)

 

Saygıdeğer Halkımız;

Çok açık ve kesin biçimde görüldüğü gibi, Costas’ın dile getirdiği yakıcı gerçekler, bizim de 15 yıldan bu yana, durup dinlenmeden tekrarladığımız ve sizleri uyandırıp bu hainler güruhuna karşı tavır aldırmaya çalıştığımız gerçeklerdir.

Tayyip Erdoğan ve AKP’giller, ABD’nin, onun casus örgütü CIA’nın devşirip, örgütleyip, parti formatına büründürüp, iktidara taşıdığı ve 15 yıldan bu yana da iktidarda tuttuğu hainler topluluğudur. Türk Vatanının ve Türkiye Halkının en sinsi ve en ağulu düşmanları arasındadır bunlar.

Bunların vatanımıza, ülkemize, milletimize ve halklarımıza verdiği zararı, yaptığı kötülüğü, Türkiye Cumhuriyeti Tarihinde hiç kimse yapamamıştır.

Bunlar, Türk Ceza Kanununda yazılı hemen hemen bütün suçları bir, beş, on değil, yüzlerce kez işlemişlerdir. Vatana ihanet dahil… Miktarı trilyonlarca doları bulan kamu malı hırsızlığı dahil…

Ahlâkı, vicdanı, namusu, dini, imanı çürütmüştür bunlar, 15 yıldan bu yana dirhem dirhem aşındırarak.

Hz. Muhammed’in ve Kur’an’ın ortaya koyduğu İslam, “Güzel ahlâktan ibarettir.”

Bunların savunduğu Muaviye-Yezid İslamı ya da CIA-Pentagon İslamı ise, kamu malı hırsızlığını, yalanı, dümeni gizlemeye yarayan bir kılıftır. İnsanları “Allah’la Aldatma”ya yarayan bir Sahte İslam’dır.

Bunların yaptığı camiler, Hz. Muhammed’in deyişiyle birer “Dırar Mescidi”dir. Yani zulüm mescididir, riyakârların insanları kandırmak için kullandıkları bir kapandır, tuzaktır.

Özetçe, yoldaşlar; bunlar insani olan her şeyi çürütmüşler, berbat etmişlerdir.

Şimdi de, Firavun Anayasası’nı referandumdan geçirterek, Firavun yaptırmak istiyor, efendisi ABD, Tayyip Erdoğan’ı.

“Ben BOP Eşbaşkanıyım.”, diye övünen bu hainin eliyle, yani “Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi”yle vurdurmak istiyor, ülkemize ölüm vuruşunu. Yani Türkiye’yi onun aracılığıyla parçalatmak istiyor, Costas’ın dediği gibi.

Merkez Parti Başkanı Abdurrahim Karslı’nın, Kaçak Saray’ın Başdanışmanlarından birinin ve Levent Gültekin’in açık ve net bir şekilde söylediği gibi, o, Türkiye’yi parçalamakla görevlendirildi, Amerika tarafından. Ve bu görevi yapıyor, bilinçlice, sinsice, kararlıca.

İşte, bunu Samoslu Costas bile görmüş, kesince.

Tayyip Erdoğan’a hâlâ, “reis”, “dünya lideri”, “Müslüman lider”, diye biat etmekte devam edecek misiniz, eyyy “Biz Evetçiyiz”, diyen kardeşlerimiz?

Eğer, hâlâ “Biz Evet’te devam ediyoruz”, diyorsanız; ne diyelim artık size?..

Sizin için, koyun çanı değil eşek palanı bile israf kapsamına girer, deriz. Başka da hiçbir söze kadir olamayız.

 

Saygıdeğer Halkımız;

Dur diyelim artık, bu satılmışlar güruhuna, bu hainler güruhuna, bu vatan, millet ve halk düşmanlarına!

Hayır, diyelim 16 Nisan’da ve bayır aşağı yuvarlanmalarını başlatalım, bu Amerikan işbirlikçilerinin…

Halkız, Haklıyız, Yeneceğiz!

18 Mart 2017

HKP Genel Başkanı
Nurullah Ankut

 

 

Print Friendly, PDF & Email