Kaçak Saray’ın “Arka Bahçelisi”ne…

Kaçak Saray’ın “Arka Bahçelisi”ne…

İnsan soyunun en büyük düşmanı, Mazlum Halkların cellâdı ABD Emperyalistlerinin Kanlı Örgütü NATO’nun, onun bir uzantısı olan Süper NATO’nun-Kontrgerilla’nın Türkiye uzantısı; Kahramanmaraş, Çorum katliamlarının faili; ellerinde binlerce Devrimcinin, Demokratın kanı bulunan MHP’nin ve Türkiye Tarihinin görmüş olduğu en vurguncu, soyguncu, Halk Düşmanı Kriminal Örgüt olan AKP’giller’in “Arka Bahçeli”si; “Demokrasinin olmadığı ülkede HKP’nin seçimlerde boy göstermesi akıl dışılıktır”, demiş.

Biz de kendisine “hadi oradan!” diyoruz.

Sen Kahramanmaraş’ta çocuk, yaşlı, hamile demeden katledilen insanlarımızın hesabını ver!

Sen Kontrgerilla’nın emriyle MHP’li faşistlerce katledilen Doğan Öz’lerin, Cevat Yurdakul’ların, Bedrettin Cömert’lerin, Kemal Türkler’lerin ve binlerce Devrimcinin, Demokratın hesabını ver!

İşte Kaçak Saray’ın Arka Bahçelisi; demokrasinin olduğu ülkelerde sen ve senin gibi halk düşmanlarından hesap sorulur!

Senin derdin belli. Halk İktidarını kurup senin gibilerden hesap soracak olan HKP adını duyunca cin görmüş gibi oluyorsun. HKP’yi ağzına dolaman bu yüzdendir. Sonunu görüyorsun Halk İktidarında.

Ama korkunun ecele faydası yok. Sen de, Kontrgerilla Partisi MHP’nin içinde yer alan katiller de hesap vermekten kurtulamayacaksınız.

12 Nisan 2023

HKP Genel Merkezi

Print Friendly, PDF & Email