İsrail katleder, dünya seyreder Tayyip’se 1 milyon varil petrol gönderir cellada…

Kaçak Saraylı Hafız’ın İstanbul Belediyesi Yönetimi, 15 günlük “İstanbul Ajansı” adında bir dergi çıkarıyor. Kitle ulaşım araçlarının geliş gidiş merkezlerine de koyarak, parasız dağıtıyor bunu.

15-30 Mayıs 2018 tarihli sayılarının manşeti de şudur:

“İSRAİL KATLEDİYOR DÜNYA SEYREDİYOR”

Peki, AKP’giller’in Kaçak Saray’da mukim, “Ümmetin Lideri” dedikleri Büyük Hafız’ı ne yapıyor?

O da seyir mi ediyor?

Hayır…

İki şey yapıyor:

Birincisi, ABD Emperyalist Çakalının “Yeşil Kuşak Projesi” kapsamında yaptığı çalışmalarla 1950’den bu yana yetiştirdiği Muaviye-Yezid ya da CIA-Pentagon Diniyle zehirleyip meczuplaştırdığı zavallı, cahil ve bilinçsiz kitleleri bir kez daha Allah’la aldatabilmek için Yenikapı Dolgu Çukuru’nda miting yapıyor.

Zaten derginin arka kapağı da bu miting ilanıyla dolu. Diyor ki burada; “Zulme Lanet Kudüs’e Destek”, “İnsanlık adına haydi meydana”.

Sanki muhalefetteki bir partiymiş gibi ya da bir kitle örgütüymüş gibi miting tertipliyor, Kaçak Saraylı Tayyip. Orada esip gürlüyor, verip veriştiriyor İsrail’e…

Hayatını Siyonist Devletin katliamı sonucu kaybeden masum 65 Filistinli Müslüman için de sözde üzüntü beyanlarında bulunuyor.

Şimdi gelelim, yaptığı ikinci işe…

Bu mitinginin hemen ertesi günü, yani aradan 24 saat bile geçmeden, İsrail’e 1 gün içinde tamı tamına 1 milyon varil petrol gönderiyor, Ceyhan Limanı’ndan. Buradan petrol yüklenen tanker İsrail’in Aşkelon Limanı’na 1 milyon varil petrolü boşaltıyor.

Böylelikle ne yapmış oluyor, Tayyip?

Hem zavallı, bilinçsiz, meczuplaştırılmış “hülooğğ”cularının gazını almış oluyor miting yaparak, hem de büyük bir sadakatle bağlı olduğu Siyonist İsrail Devleti’ne sarsılmaz sadakatini bir kez daha göstermiş, belgelemiş oluyor.

Katliamından dolayı ödüllendirmiş oluyor bir anlamda, Müslüman düşmanı Siyonist Hain İsrail’i…

   

Saygıdeğer arkadaşlar; Tayyip işte budur. O, pervaneler gibi döner. İyi bir tiyatrocudur o. Tersini de oynar, yüzünü de…

Ruhunun en belirleyici karakteristiği, hemen her konuda hiç zorlanmadan ikili oynayabilmesidir.

Böyle insanlar bulunur, 6 bin yıldan bu yana vurguncu, asalak Tefeci-Bezirgân Sermaye Düzeninin çürüttüğü, çamurlara buladığı Şark Toplumlarında. Hem de bol miktarda bulunur.

Fakat, işin en acıklı tarafı nedir, biliyor musunuz arkadaşlar?

Bu insana ve avanesine, yani onun AKP’giller’ine hâlâ 20 milyon civarında insan, mezbahaya koşan sürüler misali seçim sandıklarına koşup oy vermektedir.

Hain, Çakal ABD Emperyalist Haydudu, 1950’den bu yana ekonomisiyle, siyasetiyle, askeriyesiyle, sanatıyla, kültürüyle, sinemasıyla, müziğiyle esir ettiği Türkiye’de böylesine meczuplaşmış, gerçekleri görmekten, kavramaktan, düşünüp anlamaktan geri bıraktırılmış; yani zihin hasarına uğratılmış 10 milyonlarca insan yetiştirdi.

İşte bu sebepten Türkiye, 1950’den bu yana kıçın kıçın yüzen ördekler gibi Ortaçağ’a doğru günbegün geri gitmekte ve laiklikten, bilimden, teknikten, sanayiden, modern üretimden koparılarak 1000-1500 yıl öncesinin bir Ortaçağ Devleti haline dönüşmektedir.

İkili oynaması, İslam Alemine ve ülkemiz halklarına ettiği ihanetler böylesine apaçık ortada olmasına rağmen, bunun içyüzünü görüp, anlayıp, kavrayamamaktadır insanlarımız.

Bakın, saygıdeğer arkadaşlar; dünyanın öbür ucundaki Brezilya’da yaşayan karikatürist Carlos Latuff, Tayyip’in bu son Gazze Katliamı ile ilgili ikili oynayışı üzerine çizdiği iki karikatürde, onun içyüzünü nasıl netçe gözler önüne seriveriyor.

   

Demek ki arkadaşlar; zihin hasarına uğratılmamış, yani aklını özgürce kullanabilen, dolayısıyla da gerçeği tüm yönleriyle görüp kavrayabilen bir insan, ortalama 10 bin kilometre uzaktaki bir ülkede bile yaşasa, Kaçak Saraylı Hafız’ın ne olduğunu anında görüyor ve çizgilerine döküyor.

Türkiye’de ise onun burnunun dibinde yaşayan, zihin hasarlı milyonlarca insan, ne gerçekleri görebiliyor, ne de Tayyip’in durup dinlenmeden ikili oynayışını…

Hâlâ onun peşinden koşuyor, “Dünya Liderimiz”, diye…

Vah ki ne vah…

Ama her şeyin bir sonu gelir, değil mi arkadaşlar…

Bunların da sonu gelecek. Tayyip’in de, Tayyipgiller’in de ne olduğu anlaşılacak. Fakat büyük acılar çekilecek, büyük kayıplar verilecek…

Ne yapalım…

Halkız, Haklıyız, Yeneceğiz!

24 Mayıs 2018
Nurullah Ankut
HKP Genel Başkanı

Print Friendly, PDF & Email