HUGO CHAVEZ YOLDAŞ’A GEÇMİŞ OLSUN DİLEĞİMİZDİR

Venezüella Büyükelçisi Raul Betancort Seeland Yoldaş’a,

HUGO CHAVEZ YOLDAŞ’A GEÇMİŞ OLSUN DİLEĞİMİZDİR

Şahsınız aracılığıyla, Latin Amerika’dan sol rüzgârları estiren, ABD ve AB Emperyalistlerinin son yıllardaki en büyük kâbusu, Dünya Halklarının umudu Hugo Chavez Yoldaş’a geçirmiş olduğu ameliyat nedeniyle, Halkın Kurtuluş Partisi olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Hugo Chavez Yoldaş’ı ABD ve AB Emperyalistleri ve yerli işbirlikçilerinin komploları, darbe girişimleri, suikast teşebbüsleri durduramadı, bir diz ameliyatı hiç durduramayacaktır.

Hugo Chavez Yoldaş birkaç günlüğüne ara verdiği çalışmalarına yeniden dönüp, dünya halklarına umut aşılamaya, Sosyalizmi Venezüella’da örmeye, Emperyalizmin oyunlarını bozmaya, insanlığın başındaki kara bulutları dağıtmaya devam edecektir.

Biliyoruz ve inanıyoruz ki, Chavez Yoldaş, Kübalı Doktorların mahir elleriyle sağlığına çok kısa bir sürede kavuşup, Sosyalist Güneşin pırıltısını ve sıcaklığını Dünya Halklarına hissettirecektir.

Halkın Kurtuluş Partisi olarak, Chavez Yoldaş’ın sağlığına bir an önce kavuşup görevlerinin başına çok daha sağlıklı bir şekilde dönmesi temennilerimizle, Size ve sizin şahsınızda Venezüellalı Yoldaşlarımıza en içten Devrimci selamlarımızı gönderiyor, Chavez Yoldaş’a acil şifalar diliyoruz. 14.06.2011

HALKIN KURTULUŞ PARTİSİ

GENEL MERKEZİ

Print Friendly, PDF & Email