HKP Genel Başkanı Nurullah Ankut’un bir “Kedi Davası” daha görüldü

HKP_Genel Başkanı ve Eşi_Kedi davasıHKP Genel Başkanı Nurullah Ankut’un bir “Kedi Davası” daha görüldü

HKP Genel Başkanı Nurullah Ankut ve Partimiz üyesi eşi Hacer Ankut hakkında, mahallelerinde ve sokaklarında bulunan sokak hayvanlarına  yiyecek ve su verdikleri için aynı apartmanda oturan gerici komşusunun düzmece şikayetleri üzerine açılan davalardan bir tanesi daha bugün görüldü.

Dava İstanbul Anadolu Adliyesinde, 24. Asli Ceza Mahkemesinde görüldü. Davada, gelen tanıkların ifadesine başvuruldu. İfadelerden sonra dava 15 Aralık 2015 günü saat 09.30’a ertelendi.

Yüreği insan, doğa ve hayvan sevgisi ile dolu Genel Başkan’ımız ve eşinin mahallede hayvanları beslemesi, insanlıktan nasibini almamış Tayyipgiller’le aynı düşüncede olan komşularına dert olduğu için önce saldırmaya kalkmışlar, boylarının ölçüsünü alınca da “bize saldırdılar” diyerek mahkemeye başvurmuşlardı. Oysa her şey ortadadır. Hayvana ve doğaya düşmanlıklarını her hareketleriyle gösteriyorlar. Aynen Tayyipgiller’ in yaptığı gibi her fırsatta insana, hayvana, doğaya saldırıyorlar.

ABD Emperyalistlerinin ve yerli işbirlikçi hainlerin Ortadoğu’yu ve ülkemizi ölüm tarlalarına çevirdiği şu günlerde; bu zalimler, bu alçaklar, bu dolaplar, bu düzenler dünyasını insancıl bir dünya yapmak için, yani hayatı insanlar ve tüm canlılar için bir gül bahçesine çevirme amacıyla karıncalar gibi durup dinlenmeden mücadele eden ve bunu bir yaşam biçimi edinen insanlara saldırmak Tayyipgiller’in ve onların zihniyetiyle yaşayan insan görünümlü yaratıkların doğasında vardır. Tayipgiller’in zihniyetinde vardır diyoruz; çünkü bunlar Şanlı Gezi İsyanı’mızda da doğa ve hayvan düşmanlıklarından dolayı onlarca ağacı kesmeye kalktılar, kullandıkları biber gazıyla binlerce kuşu katlettiler. Bunun sonucu olarak kendilerine karşı duran insanlara da acımasızca saldırdılar, bildiğimiz gibi.

Ama yüreği insan sevgisi ile dolu insanları hiçbir zaman yıldıramadılar ve yıldıramayacaklar. Bunların düzenleri de kendileri de eninde sonunda yıkılacak. Eninde sonunda kazanan, yenen biz olacağız, insanlık olacak, insanseverlik, hayvanseverlik, doğaseverlik olacaktır. 10.09.2015

 İstanbul’dan Kurtuluş Partililer

 

Print Friendly, PDF & Email