Hepiniz elbirliğiyle öldürdünüz Minik Aylan’ı!

aylanEy insan soyunun en büyük düşmanı, insanlığın başbelası AB-D Emperyalistleri; siz öldürdünüz o çocuğu.

Sizin halk düşmanı projelerinizin, planlarınızın kurbanı minik Aylan ve binlerce çocuk.

Siz değil misiniz “bin ülkeli bir dünya” hedefinize ulaşmak için halkları birbirine kırdıran, Ortadoğu’yu kan gölüne çeviren, yurtsever liderleri katleden, ülkeleri işgal eden, bombalarla ülkelerin doğasını, tarihini katleden, geçmişini yok eden, geleceğini karartan?

Siz değil misiniz Ortadoğu’nun yeraltı ve yerüstü kaynaklarını aşırma pahasına milyonlarca çocuğun açlıktan, yokluktan, ilaçsızlıktan kırılmasına yol açan?

Siz değil misiniz milyonlarca insanı yerinden yurdundan edip, serseri mayın gibi o ülkeden o ülkeye kaçmaya çalışırken ölümüne neden olan?

Siz değil misiniz dünyanın bütün sapıklarını, canilerini, insanlıktan çıkarılmış, canavarlaştırılmış katillerini toplayıp Ortadoğu Halklarının üzerine salan?

Siz değil misiniz yüz binlerce Müslüman kadının ırzına geçip intihar etmesine neden olan?

Siz değil misiniz Ortadoğu’daki bekçi köpeğiniz rahat etsin, dişlerini Arap Halkına daha rahat geçirebilsin diye Suriye’yi, Libya’yı, Irak’ı parçalayan?

Ey AB-D Emperyalistlerinin en has hizmetkârı, Arap Halkının yüzkarası, Arap Halkına yapılan en büyük ihanetin sahibi, gerçek İslam’ın en büyük düşmanı, Arap Halkının olan siyah altını çalıp efendileri emperyalistlere sunan hırsızlar, halkı sefalet içinde yaşarken petrol gelirleriyle her türlü rezilliği kendilerine hak gören Suudiler, Katar, Kuveyt Emirleri; siz öldürdünüz o çocuğu.

Siz değil misiniz Ortadoğu Halklarının başına yağan bombaların finansörü?

Siz değil misiniz, dünyada yaşadığınız Cennet elinizden gitmesin diye AB-D Emperyalistlerinin Dünya Halklarına yönelik saldırılarına, katliamlarına sınırsız, koşulsuz destek sunan?

Siz değil misiniz İslam dininin en rezil yorumuyla Arap Halkını uyutan, CIA İslamı afyonunu Arap Halkının kanına zerk eden?

Siz değil misiniz AB-D Emperyalistlerinin insanlığın başına bela ettiği IŞİD sapıklarını, canilerini toplayan, besleyen, eğiten?

Siz değil misiniz Arap Halkının petrol zenginliğini Arap Halkına karşı kullanan?

Sizin AB-D Emperyalistlerine sonsuz bağlılığınızın, hizmetkârlığınızın, dünya zevki için ülkenizi ve halkınızı satışınızın kurbanı o minik çocuk.

Ey halkına ihanette bütün sınırları ortadan kaldıran, ülkenin yeraltı ve yerüstü kaynaklarını efendileri AB-D Emperyalistlerine peşkeş çeken, lağım deliğine süpürülmemek için kendini kullanıma sunan, Allah alıp Allah satarak halklarımızı bugüne kadar bu afyonla uyutan, CIA İslamı’nın en has hizmetkârı, onurunu, kişiliğini, ruhunu, vicdanını, insana ait neyi varsa dünya menfaati için AB-D Emperyalistlerine satan Tayyipgiller, siz öldürdünüz o çocuğu.

Siz değil misiniz kardeşim dediğiniz Suriye Halkının önderi Beşşar Esad’ı, AB-D Emperyalistleri sat dediği için satan?

Siz değil misiniz Ortadoğu Halklarının başına bomba yağdıran uçaklara havalimanı desteği sunan?

Siz değil misiniz AB-D Emperyalistlerinin BOP projesine eşbaşkanlık yapan?

Siz değil misiniz AB-D Emperyalistlerinin Ortadoğu Halklarına yönelik saldırıları için topraklarımızı kullandıran, üsleri açan, limanlarımızı hizmetlerine sunan?

Siz değil misiniz AB-D Emperyalistleri Ortadoğu Halklarını katlettikten, Müslüman kadınların ırzına geçtikten, yurtseverlere işkenceler yaptıktan sonra sağ salim ülkelerine dönmesi için dualar eden?

Siz değil misiniz nereye adım atmışsa ölüm meleğini yanında götüren AB-D Emperyalistleri için, “dünya barışı için çok şey yaptılar” diyen?

Siz değil misiniz yaptıkları caniliklerle, sapıklıklarla yetinmeyip bunları bir de tüm dünyaya servis edecek kadar insanlıktan çıkmış canavarlara lojistik destek sağlayan, onları eğiten, donatan?

Siz değil misiniz tırlarla bu sapıklara, canilere, insanlık düşmanlarına, insanları yerinden yurdundan eden canavarlara silah taşıyan?

Sizin koltuk, dünya menfaati uğruna, AB-D Emperyalistlerinin size bahşettiği iktidar uğruna insana dair ne varsa hepsini Efendilerinize satmanızın kurbanı olmuştur Aylan.

Ve AB-D Emperyalistlerinin, onların casus örgütlerinin güdümünde ve hizmetindeki medya, ülkemizdeki satılmış, yandaş medya katilleri gizliyorlar yaptıkları haberlerle. Avrupa’yı suçluyorlar çoğu mültecilere kucak açmadığı için, mülteci dramını görmediği için.

Bu dramı yaratan AB-D Emperyalistlerinden sorunu çözmesini istiyorlar, utanmadan.

Yandaş basın, Tayyipgiller’in, efendileri AB-D Emperyalistlerinin günahını göstermiyor meczuplaştırılmış okuyucularına. Veya sorunu mültecilere kapıların açılmaması olarak gösteriyorlar attıkları manşetlerde ve yaptıkları haberlerde:

Daily Mirror, manşetinde “Dayanılmaz” başlığını kullanarak dünyanın bu soruna daha fazla kayıtsız kalamayacağını yazdı.

The Sun, Macaristan’da doğan bir mülteci çocuğuyla sahile vuran çocuğu, “Yaşam ve ölüm” manşetiyle okuyucularına duyurdu.

Avrupa basınında en dikkat çeken sayfa Independent’ın oldu. Gazete birinci sayfadan küçük çocuğun fotoğrafını yayınladı, yaşananları anlattı ve sonunda okuyucuya, “Bunun gerçekten bizim sorunumuz olmadığına inanıyor muyuz?” diye sordu.

İngiltere’nin saygın gazetelerinden The Guardian, “Avrupa’nın mülteci sorununun şok edici, çarpıcı gerçekliği” başlığını attı. Gazete haberin spotunda, “Avrupa’nın sorumluluğu üzerindeki artan soruların resmi” ifadelerini kullandı.

Hürriyet “Dünyayı sarstı”

Posta “Batsın bu dünya”

Akşam “Buzlamadık ki dünya utansın”

Milliyet “Utan Dünya”

Star “Neredesin Vicdan”

Vatan, Yeni Şafak, Gündem “İnsanlık Kıyıya vurdu”

Milli Gazete “Yüzüstü bırakılan insanlık”

Ey AB-D Emperyalistlerinin gazeteci sıfatına bürünmüş hizmetkârları, dayanılmaz olan AB-D Emperyalistlerinin Dünya Halklarına çektirdiği zulümdür. Dünyayı yağmalamasıdır.

Ey insanlığın yüzkaraları, ey reziller, ey satılmışlar, O kıyıya vuran insanlık değildir, AB-D Emperyalistlerinin ve işbirlikçilerinin insanlık düşmanı politikalarıdır.

Utanmasalar 3 yaşındaki o minik bebeği suçlayacaklar niye yüzme öğrenmedi, can yeleği takmadı diye. Tüm insanlığı suçluyorlar utanmadan.

Ne kadar gizlemeye çalışırsanız çalışın, AB-D Emperyalistleri, Suudiler, Katar, Kuveyt Emirleri, Tayyipgiller elbirliğiyle boğdular o çocuğu. O çocuk gibi daha binlercesinin katilidir bu nükleer atıklar.

Ama bu devran böyle gitmeyecek. İnsanlık eninde sonunda sizlerden bunun hesabını soracak. Anaların babaların kardeşlerin gözyaşlarında boğulacaksınız ve tarihin karanlık sayfalarında kanlı zalimler nasıl yer almışsa o şekilde yer alacaksınız. Gerçekleşmemesi için çok uğraş verdiğiniz, insanlığın tek bir sosyalist aile olup tek bir anadan doğmuş kardeşler gibi yaşamasına engel olamayacaksınız. 4 Eylül 2015

 HKP Genel Merkezi

 

 

Print Friendly, PDF & Email