Gerçek Antiemperyalistler, Kurtuluş Partililer Emperyalistlere ilk karşılamayı yaptı

g20_antalya_HKPDünyayı güçleri oranında yağmalamak için bir araya gelen emperyalist haydutlar bu defa adres olarak Türkiye’yi seçti. Başhaydut ABD Emperyalizminin temsilcisi Obama da dahil olmak üzere dünyayı kan, acı ve gözyaşına boğan emperyalistler kanlı ayaklarıyla ülkemiz topraklarını kirletiyorlar.

Bu ülke topraklarının en tutarlı ve tek gerçek Antiemperyalistleri olan HKP’liler, bu katliamcıların ülkemiz topraklarını kirletmesine sessiz kalmıyor.

Kurtuluş Partisi Gençliği’nden yoldaşlarımız Emperyalist G20 Toplantısının ilk protesto eylemini Antalya Havalimanı’nda gerçekleştirdiler. “Katil AB-D Ortadoğu’dan Defol!” yazılı pankartımızla, “Kahrolsun AB-D Emperyalizmi” sloganımızla eylemi gerçekleştiren Parti Gençliğimiz kolluk güçleri tarafından gözaltına alındı. An itibarıyla yoldaşlarımız gözaltında tutulmaktadır.

Emperyalistlere hizmette sınır tanımayanların ülkemiz topraklarını AB-D Emperyalistlerine peşkeş çekmesine izin vermeyeceğiz. Emperyalistlerin ellerini kollarını sallayarak ülkemizde dünyayı yağmalama planları yapmalarına sessiz kalmayacağız. Konuyla ilgili eylemlerimiz devam ediyor ve edecek. Bugün saat 13.00’da Ankaralı yoldaşlarımız da yıllardır eylemlere izin verilmeyen ABD Büyükelçiliğinin hemen önünde eylem gerçekleştirdiler. Polis bile ne olduğunu anlamadan yoldaşlarımız Büyükelçilik önüne gelerek yaptıkları açıklamayla AB-D Emperyalistlerini teşhir ettiler. Burada da “Katil ABD Ortadoğu’dan Defol” sloganımız sokakları çınlattı.

Katiller toplantısını teşhir eden, Emperyalistlere defol diyeceğimiz eylemlerimiz yarın da sürecek.

İstanbul’da saat 14:00’da Dolmabahçe’de buluşarak bu emperyalist çakallara karşı ülkemizin sahipsiz olmadığını haykıracağız.

Yine İzmir’de de saat 14:00’da Karşıyaka İzban önünde buluşup Karşıyaka Çarşı’ya gerçekleştireceğimiz yürüyüşümüzle emperyalistleri ve yerli işbirlikçileri teşhir edeceğiz. 14.11.2015

Katil AB-D Ortadoğu’dan Defol!

Kahrolsun AB-D Emperyalizmi!

Yaşasın Halkların Kardeşliği!

 

Print Friendly, PDF & Email