Genel Başkanımız Nurullah Ankut’tan Belediye Başkan Adaylarımıza Teşekkür Mesajı

Genel Başkanımız Nurullah Ankut’tan Belediye Başkan Adaylarımıza Teşekkür Mesajı

Sevgi ve saygıdeğer Yoldaşlar;

Biz, bildiğimiz gibi Türkiye’nin eneski ideoloji partisiyiz. Partimiz 10 Eylül 1920’de kurulan Mustafa Suphi ve yoldaşlarının önderliğindeki TKP’nin gerçek mirasçısı ve devamcısıdır. İdeolojice, gelenekçe ve kadroca TKP’nin devamcısı biziz.

Partimiz yine bildiğimiz gibi 2005’ten itibaren legal planda mücadele etmektedir. Dolayısıyla da bu seçim katıldığımız ilk seçimdir.

Yine hepimizin bildiği gibi Partimiz sağlı sollu susuş katliamıyla öldürülmek istenmektedir. Yani bizden ve mücadelemizden hiç söz etmeyerek, bizi yok sayarak varlığımızı ortadan kaldırmaya çalışmaktadırlar. Bunu Parababaları medyası, satılmışlar medyası elbette sınıf düşmanımız oldukları için yapmaktadır. Küçükburjuva sollarımız da bizim teorimizin ve mücadelemizin altında ezildikleri için, komplekse düştükleri için yapmaktadırlar. Ve bize düşmanlık etmektedirler.

Odatv ve Yurt Gazetesi’nin dışında Partimizin adı geçmemektedir, kavgamıza yer verilmemektedir medyada. Böylece de Partimiz bu iletişim çağında iletişim araçlarının sunduğu imkândan yoksun bırakılmaktadır.

Bütün bu sağlı sollu ablukaya rağmen Partimiz, bayraklarıyla, pankartlarıyla kavga alanlarında, mücadele meydanlarında hep var olduğu için ve dağıttığımız yüz binlerce bildiriyle sesimizi, sözümüzü sınırlı da olsa halkımızın bir bölümüne ulaştırabildiğimiz için ister istemez bayraklarımız ve pankartlarımız zaman zaman ekranlardan görülmekte, düşüncelerimiz, bildirilerimizle halkımıza ulaştırılabilmektedir. Tabiî kendi internet sitelerimiz de o alanda önemli bir görev yüklenmektedir.

Yani fedakarca ve yiğitçe mücadelemiz, hepsi de bilimin süzgecinden geçtiği için kitlelerin hemen algılayıp kolayca kavradığı düşüncelerimiz, insanlarımızın hiç değilse bir bölümünün bizi anlamasını ve hakkımızı teslim etmesini sağlamıştır. 

Yoldaşlar;

İşte bu seçimlerde aldığımız 26 bin 654 oy (şu anki verilere göre) bu anlayışın ve takdirin sonucudur, ürünüdür. Kaldı ki sadece 28 ilde seçime katılmıştık ve bir seçim kampanyası yürütmemiştik hedef kitlemizdeki bilinen hassasiyetlerden dolayı. Partimizin oy pusulasında yer alarak seçimlere katılma yeterliliğine sahip olduğunun kitlelerce görülmesini ve tabiî adımızın da bilinmesini istemiştik sadece. Bu amaçla katılmıştık seçimlere.

Saygıdeğer Yoldaşlar;

Demek ki mücadelemiz, kavgamız hepten anlaşılmaz kalmamış. Tabiî biliyoruz ki, biz Gerçek Devrimciler, dünyada böylesine güçlü gerici rüzgârların estiği bir dönemde ancak karınca adımlarıyla ilerleyebileceğiz. Ama ilerleyeceğiz. Her geçen gün kavgamızı büyüteceğiz, daha geniş halk kitlelerinin bizleri bilmesini, tanımasını, anlamasını ve bize sempatiyle bakmasını, giderek de saflarımıza katılmasını sağlayacağız.

Adımız gibi biliyoruz ki tuttuğumuz yol biricik gerçek Devrimci yoldur. Ve Türkiye’de Devrime sadece ve sadece bu yoldan gidilecektir. Ve eninde sonunda bu yol bizi Devrimin zaferine götürecektir. Bundan hiç kuşkumuz yok.

Yoldaşlar;

Bu seçimlerde siz Partimizin adayları oldunuz. Yani bayraklarımız oldunuz. Kavgamızı birlikte verdik. Bu nedenle hepinizi teker teker Devrimci yüreğimizin en sıcak duygularıyla kucaklar, tüm Partili Yoldaşlarım adına sizlere sevgi ve saygılarımı iletirim.

Daha büyük kavgalar vereceğiz ve büyük zaferler kazanacağız. O günlerin hayaliyle… 15.04.2014

Nurullah Ankut

Halkın Kurtuluş Partisi

Genel Başkanı

   

Print Friendly, PDF & Email