GAZİANTEP İL ÖRGÜTÜ YÖNETİCİLERİNE POLİS BASKINI ve GÖZALTI!

REFERANDUMDA “EVET” ÇALIŞMASI YAPANLARA HER TÜRLÜ ÖZGÜRLÜK;
“HAYIR” ÇALIŞMASI YAPAN KURTULUŞ PARTİLİLERE YİNE ENGEL…
GAZİANTEP İL ÖRGÜTÜ YÖNETİCİLERİNE POLİS BASKINI ve GÖZALTI!
 
Halkımızı “oy davarı” olarak gören AB-D Emperyalistleri ve Yerli Satılmışlar Cephesi, bildiğimiz gibi Yeni Sevr planlarını uygulamak ve bunun önündeki tüm engelleri kaldırmak için; Referandum oyunuyla halkımızı yine sandıklara doğru “sürüyor”. Bu planlarını hayata geçirmek için günlerdir, ellerindeki her türlü olanağı kullanarak (medya, afişleme, stand, ses araçları vb)
“Anayasa Değişikliğine Evet” çalışması yapıyorlar ve halkımızı zehirliyorlar. Evet diyen siyasi partiler ve kurumlar rahat rahat çalışmalarını yaparken; onların bu hain planlarını ortaya çıkartarak “Tayyipgiller Anayasasına Hayır” çalışması yapan Kurtuluş Partisi’ne ise her türlü engeli çıkartıyorlar.
İlk olarak Türkiye’nin birçok ilinin Valilik ve Emniyet Müdürlükleri tarafından açılmak istenen Parti standlarına yasaklama getirildi. Buna rağmen çalışmalarına hiç ara vermeden kararlıca devam eden Kurtuluş Partililer, bu kez de Gaziantep’te, bugün (30.08.2010) polis tarafından gözaltına alındı.
Bilindiği gibi,27 Ağustos’ta Kocaeli-Derince’de, 28 Ağustos’ta da Kocaeli-Gebze’de buna benzer bir durum yaşandı. Gebze’deki engellemede 11 aylık bebeğiyle bir kadın ve bir erkek üyemiz gözaltına alınarak saatlerce bekletildi.
Gaziantep’in dört bir yanının Kurtuluş Partililer tarafından “Tayyipgiller Anayasası’na Hayır!” afişleri ile donatılmasından ve her gün yapılan bildiri dağıtımlarından büyük rahatsızlık duymuş olacaklar ki, Savcılık talimatıyla hareket ettiğini söyleyen polis, sabah saatlerinden itibaren eş zamanlı olarak Gaziantep İl Yöneticilerimizin evlerine, işyerlerine baskın yaptı. Gözaltına alınan Gaziantep İl Başkanımız ve yöneticilerimiz, Emniyet Müdürlüğünde ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakıldılar.
Yöneticilerimiz sorgularında, “Evet” çalışması yapan hiçbir partiye engel tanınmazken “Hayır” çalışması yapan Kurtuluş Partililere yapılan bu gözaltıların çalışmalarını engelleme amaçlı olduğunu; ancak hiçbir gücün kendilerini engelleyemeyeceğini, çalışmalarına ara vermeksizin devam edeceklerini” belirterek, kararlı bir tutum sergilemişlerdir.
Patimizin Gaziantep İl Örgütü’ne yapılan bu saldırının amacı bellidir:
Kısa süre önce resmi kuruluşunu tamamlayan; ancak o zamandan bu yana çok önemli çalışmalar yaparak Gaziantep halkını örgütlemeye başlayan Gaziantep İl Örgütü yöneticilerimizi ve üyelerimizi yıldırmak, gözdağı vermek…
Ancak bilsinler ki bugüne kadar hiçbir güç Kurtuluş Partilileri yıldıramadı ve bundan sonra da yıldıramayacaktır!
Kurtuluş Partililer tarihin omuzlarına yüklediği görevi yerine getirecektir. Halkımızı örgütleyerek Demokratik Halk İktidarını kuracak ve Tayyipgiller’den de, her türlü yerli yabancı Parababasından da bu yaptıklarının hesabını soracaktır! 30.08.2010
 
Yaşasın Halkın Kurtuluş Partisi!
Tayyipgiller Anayasası’na Hayır!
Gün Gelecek Devran Dönecek Tayyipgiller Halka Hesap Verecek!
 
KURTULUŞ PARTİSİ
GENEL MERKEZİ
Print Friendly, PDF & Email