Ey Kaçak Saraylı Binbir Surat!..

Ey Kaçak Saraylı Binbir Surat!
Önce “Ölmüş inek” dedin,
Sonra “İki Ayyaş” dedin,
Antiemperyalist Birinci Ulusal Kurtuluş Savaşı’mızın dahi önderlerine.
Şimdi de Firavun Anayasası Referandumunda tehlikeye düştüğünü görünce kalkıp hiç utanıp sıkılmadan, hiç yüzün kızarmadan bu önderlerden medet umuyorsun. Mustafa Kemal’in resmini basıyorsun, demagojik propaganda afişlerine…

Ayıp yahu. Ayıp be!

Anladık, sen pervaneler gibi dönersin de, bu senin doğana uygun düşer de, Milleti de bu kadar ahmak yerine koymayın be.

Biliyoruz, senin Türk Milleti’yle, vatanımızla, halkımızla zerrece aidiyet bağın yok. Sen bu vatanın ve milletimizin en sinsi düşmanlarındansın. Tabiî senin AKP’giller’in de.

Sen, işgalci İngiliz Emperyalistlerine sığınan, onların zırhlısıyla ülkeyi terk edip kaçan, Mustafa Kemal ve silah arkadaşları hakkında idam fermanları çıkaran, Ege’de kan döküp ırza geçerek işgaller yapan Batılı Emperyalistlerin maşası Yunan Ordusu’na karşı da,“Başkaldırmayın. O gelen, düşman ordusu değil, Halife Ordusudur”, diyerek bildiriler dağıttıran, tellaller bağırttıran “Ulu Hakan Vahididdün Han” dediğin hain Vahdettin’in ve Damat Ferid’in, Sait Molla’nın, Filozof Rıza’nın geleneğindensin. Onların devamcısısın.

Bugün de, yüz yıl önce ülkemizi, vatanımızı baştan başa işgal edip, Milletimizi köleleştirmek isteyen Batılı Emperyalistlerin başaramadığı işi, yeniden gündeme getirip İblisçe yollarla, hilelerle diyelim, başarmaya kalkan ABD-AB Emperyalistlerinin yerli taşeronusun. İşbirlikçisisin, hizmetkârısın.

Boşuna demedin, ne anlama geldiğini bilmeden demedin. Bilerek ve isteyerek dedin, “Ben BOP Eşbaşkanıyım. Biz bu görevi yapıyoruz.”, diye.

Yani apaçık bir şekilde, BOP Haritası çerçevesinde Türkiye’nin üç parçaya bölünmesinde aktif rol alacağım ben, demiş oldun. Zaten 15 yıldan bu yana yaptığın da o.

Şimdi, ABD’nin hizmetinde ve desteğinde, 1165 odalı Firavun Sarayına Firavun seçtirtmek istiyorsun kendini. Ondan sonra da, bir “Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi”yle, bir gece yarısı BOP Haritası’na göre Türkiye’yi üç eyalete böldüm, deyip çıkacaksın.

Bu nasıl bir ihanettir? diyenlere de; ne yapalım, bu yetkiyi “milletim bana verdi. Ben de bu yetkiyi kullandım.”, diyeceksin, öyle mi?

Efendin ABD Emperyalistleriyle birlikte yapmış olduğunuz İblisçe hesap bu.

Ama asla aklından çıkarma ki, böylesine hayâsızca bir ihanetin mutlak hesabı sorulur, senden ve avanenden.

Marmaris’ten Obama’nınki kalitesindeki uçağıma atlar, ailemle birlikte tüyerim, hesabı yapma sakın. Buna izin vermeyiz. Kaldı ki o gün geldiğinde, seni kabul edecek devlet bulunmaz. ABD-AB Emperyalistleri, işi biten hizmetkârlarına bir tekme de kendileri vurur. Tarih bunun örnekleriyle doludur.

Günbegün ihanetlerin ve Laik Cumhuriyet’i yıkmak dahil, Ege’deki 18 Adamızı Yunanistan’a peşkeş çekmek dahil, yani vatan satıcılığı dahil, kamu mallarını durup dinlenmeden, gözü dönmüş bir hırsla hırsızlamak dahil, işlediğiniz suçlar artıyor.

Fakat, hepsinin hesabına çekileceğiniz günler gelecek. Muhakkak gelecek…

Halkız, Haklıyız, Yeneceğiz!

5 Nisan 2017

Nurullah Ankut
HKP Genel Başkanı

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email