EMEK HIRSIZI ÖSYM GRUBU NAZİLLİ’DE DE PROTOSTOLARINA DEVAM ETTİ

   EMEK HIRSIZI ÖSYM GRUBU NAZİLLİ’DE DE PROTOSTOLARINA DEVAM ETTİ

Nazilli’de Emek Hırsızı ÖSYM grubu olarak 02.05.2011günü saat 17.00 da 80 kişinin katılımıyla İstasyon Meydanı’nda toplanarak Uzun Çarşı’dan Nazilli Belediye Meydanı’na kadar alkışlı, sloganlı yürüyüşümüz sırasında ÖSYM Başkanı Ali Demir’i protesto eden dövizler taşıdık.

Yürüyüş boyunca “ Emek Hırsızı ÖSYM, “ ABCDE Kopyacı Şifreci AKP “, “ Öğrenci Kasabı ÖSYM”, “ Gün Gelecek Devran Dönecek ÖSYM Gençlere Hesap Verecek”, “ Nazilli Uyuma Öğrencine Sahip Çık” sloganları attık. Nazilli Halkı da sloganlarımızı alkışlayarak, ilgiyle izleyerek, aramıza katılarak destek verdi.

 

Belediye Meydanı’nda alkışlar ve sloganlar eşliğinde basın açıklamamızı yaptık. Yaptığımız basın açıklamasında AKP Hükümetine bağlı ÖSYM’nin aşağılık şifreci yüzünü teşhir ettik.

1 451 973 öğrencinin geleceğiyle nasıl oynandığını “ Sorular Vatandaşa Cevaplar Yandaşa” sloganıyla bir kez daha haykırdık. NAZİLLİ Halkı da yürüyüşümüze katılıp basın açıklamamızda yanımızda oldular. Alkışlarla “Öğrenci Kasabı ÖSYM “Emek Hırsızı ÖSYM”, ”Susma Haykır

Eşit Eğitim Haktır”, “Tarikata Mürit Olmayacağız”,” Cemaatin İmamı Kaça Sattın Sınavı” “ Ablalar Abiler Hani Bize Şifreler”, “Biz Susmayız Hesabını Sorarız” sloganlarıyla basın açıklamamızı bitirdik. 02.05.2011

 

YAŞASIN EŞİT PARASIZ LAİK ANADİLDE EĞİTİM HAKKI!

ÖĞRENCİ KASABI ÖSYM!

CEMAATE MÜRİT OLMAYACAĞIZ!

 

EMEK HIRSIZI ÖSYM NAZİLLİ

Print Friendly, PDF & Email