Diyanet İşleri Başkanı, Gerçek Müslümanları Değil CIA Dinini Temsil Ediyor. Bunun İçin İzmir’e Saldırıyor.

 

Diyanet İşleri Başkanı, Gerçek Müslümanları Değil

CIA Dinini Temsil Ediyor. Bunun İçin İzmir’e Saldırıyor.

 

Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez; İzmir’de din görevlileriyle yaptığı bir toplantıda, “İzmir’in farklı bir dindarlığı var. Bu dindarlığın biraz irfan geleneğine ihtiyacı var” diye boyundan büyük laflar etti. Tıpkı  yalakalığını yaptığı Tayyip Erdoğan gibi İzmirlilere dil uzattı.. Hatırlanacağı gibi, bu gibi “Görmez”leri hak etmedikleri bu koltuklara oturtan Tayyip Erdoğan da geçmişte İzmir’e “Gâvur” diyerek sataşmıştı.

Sahibi İzmir’e dil uzatmışken, “sahibinin sesi” boş durur mu hiç? O da eline geçen ilk fırsatta İzmir’e ve İzmirlilere hakaret etsin ki, o koltukların hakkını vermiş olsun.

Şimdi biz bu Amerikan İslamı-CIA dini savunucuna soruyoruz? Sen, İzmir’in “ilim irfan sahibi” olup olmadığını sorgulayacağına, seni o koltuklara oturtan ve yalakalığını yaptığın BOP Eşbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın da içinde bulunduğu yerli yabancı emperyalistlerin Irak’da, Afganistan’da, Libya’da, Suriye’de, Filistin’de binlerce-milyonlarca Müslümanın kanını dökerken hiç vicdanın sızladı mı? Göz göre göre masum din kardeşlerimiz çoluk çocuk, yaşlı genç demeden öldürülüyor, yaralanıyor, evlerinden barklarından ediliyor diye en küçük bir tepki duydun mu?

Duymadın!..

Çünkü senin de sahiplerin gibi gerçek Müslümanlıkla, Hz. Muhammed ve Dört Halife dini ile uzaktan yakından ilgin bulunmamaktadır. Pensilvanyalı iblis ve Tayyipgiller gibi sende AB-D emperyalizminin kucağında din alıp satmaktasınız. Halkı Allah’la kandırarak uyutmaktasınız.

Bu sahtekârlıklarınıza kanmayan İzmir’e de her fırsatta saldırmaktasınız. Ama bunlar nafile.. İzmir’i satın alamayacaksınız. İzmirliler size hakettiğiniz cevabı bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da vermeye devam edecektir.

İsminin başında sözde (Prof.) unvanı bulunan ama gerçekte bir zır cahil olan ve aynı zamanda sahibine yaranmak için, din adına insanlarımız arasında kin ve nefret tohumları eken bu yalakayı kınıyor ve protesto ediyoruz.

Demokratik Halk İktidarında yaptıklarının hesabı mutlaka sorulacaktır. 29 Mart 2013

HKP İZMİR İL ÖRGÜTÜ

Print Friendly, PDF & Email