Demek daha “misyonunuzu tamamlamadı”nız, öyle mi?

Demek daha “misyonunuzu tamamlamadı”nız, öyle mi?

BOP’u uygulayıp, ülkemizi parçalamadan iktidarı bırakmayacaksınız, öyle mi, hainler, vatan satıcıları!

Doğrudan girelim söze. Merkez Parti Başkanı, şu an, muhalif olduğu için akademik görevinden alınmış olan Abdurrahim Karslı anlatıyor:

“Ak Partililer Merkez Parti’yi kurduğumda benim evimde söylediler, siz başarılı olamayacaksınız dediler. Ak Parti’nin proje partisi olduğunu söylediler. Biz daha verdiğimiz sözü yerine getiremedik, proje bitmedi, üçüncü raund bitmedi dediler. Üçüncü raund Türkiye’nin bölünmesi. Bu anayasada istediği gün Türkiye’yi eyaletlere bölebilirler. İstediği şekilde Türkiye’de iç harp çıkarabilirler. Bunlar Türkiye’yi iç harbe götürecekler.” (http://odatv.com/28-subat-donemini-ozluyorum-2203171200.html)

Söylenenler ne kadar vahim ve ne kadar hainane, değil mi?

Şimdi Türkiye’de hukukun zerresi kalmış bulunsa, bu açıklama üzerine kapısında “Cumhuriyet Savcısı” yazan hukukçu vatandaşların kendiliklerinden harekete geçip Abdurrahim Karslı’yı ifade vermek üzere makamlarına çağırmaları gerekir. Yani, anında soruşturma başlatmaları gerekir.

Ne diyor adam?

“Ak Partililer” vatana ihanet projesini yürütmekle görevlendirilmişler, dış güçler tarafından. Daha açığı, Amerika tarafından. O yönde söz vermişler efendilerine. Ve de yerine getirmeye çalışıyorlarmış verdikleri sözleri.

Hatırlayacağımız gibi, Levent Gültekin de aynı ihanet oyunlarından söz etmişti, AKP’giller’in. Zaten bunun gizlisi saklısı da yok ki… Kaçak Saray’da oturan malum şahıs demedi mi, onlarca kez, TV ekranlarından; “Ben BOP’un Eşbaşkanlarından bir tanesiyim. Biz bu görevi yapıyoruz.”, diye?.. Daha ne var açık olmayan, geriye ne kaldı?..

Ama hep söylediğimiz gibi, hukuku bitirdi bu Amerikan işbirlikçileri. Bağımsız yargı diye bir şey bırakmadılar memlekette. Tıpkı Ordu bırakmadıkları gibi, Demokratik, Laik ve Bilimsel Eğitim bırakmadıkları gibi, vatansever ve Laik Cumhuriyet’e bağlı bir tek olsun devlet kurumu bırakmadıkları gibi…

Ahlâkı, vicdanı, dini, imanı, hakkaniyeti, adaleti; velhasıl insanlığı çürüttükleri gibi, 15 yıldan bu yana adalet mekanizmasını da dirhem dirhem çürüterek çökerttiler, bitirdiler. Sadece adı kaldı, bağımsız yargının, adli sistemin…

Şu pervasızlığa bakın yahu… Adamlar, ABD Emperyalist haydutları olan efendilerine verdikleri sözü daha tamamlayıp bütünüyle yerine getirememişler. Vay hainler vay!

Dini çürüttünüz be!

Güzel ahlâktan ibaret olan Hz. Muhammed’in ve Kur’an’ın dinini çürüttünüz. Onun yerine sahte bir din oluşturdunuz.

Hırsızlığı, haram yemeyi, durup dinlenmeden kamu malı çalmayı, vicdansızlığı, acımasızlığı, ABD hizmetkârlığını, vatan millet satıcılığını değer kabul eden, yücelten bir sahte İslam yarattınız. Siz, onun yaratıcılarısınız. Sizin Kâbe’niz Washington, White House’dur. Yani sizin İslamınız, CIA, Pentagon, Washington İslamı’dır.

15 yıldan bu yana Allah’la aldatmaktasınız, saf, cahil, yoksul, bilinçsiz insanlarımızı.

Ama bu böyle sürüp gitmeyecek. Zinhar gitmeyecek. Sonunda topunuz hesaba çekileceksiniz. Kaçacak hiçbir yeriniz olmayacak. Hazırlanın ona…

Halkız, Haklıyız, Yeneceğiz!

23 Mart 2017

Nurullah Ankut
HKP Genel Başkanı

Print Friendly, PDF & Email