Demek, bunca ihanet, bunca katliam, bunca ABD hizmetkârlığı, bunca zulüm seni kesmedi ha?..

Demek, bunca ihanet, bunca katliam, bunca ABD hizmetkârlığı, bunca zulüm seni kesmedi ha?..

Ey Ortadoğu İslam Dünyasının en büyük haini, Amerikan işbirlikçisi!

Ey Müslüman kadınların ırzına geçen Amerikan Conilerinin dua edicisi!

Der ki bir Arap Atasözü: “El hayn lâ iflah.” Yani, hain iflah olmaz. Evet, ölüm gibidir ihanet. Bir kere sınırı aşıp karşı tarafa geçtiniz mi; geriye dönüşü yoktur bunun. Bu sebeple de, sizi ancak ölüm ıslah edebilir. Ölüm iflah edebilir.

Yapımcın ve efendin ABD Emperyalist haydutu, üç gün önce kimyasal silah kullandırttı, hain cihatçı işbirlikçilerine. Kimyasallar Türkiye’den götürüldü. 100’ün üstünde insan öldürüldü, bu silahla. İnsanlık düşmanı emperyalist haydutlar, tıpkı Irak’taki gibi, kimyasal da dahil olmak üzere herhangi bir kitle imha silahının kesinkes bulunmadığını adları gibi bilmiş olsalar da, yaptıkları canavarlığın suçunu Suriye Devletine yıkmaya kalktılar. Bu puştça gerekçeyi öne sürerek de, dün gece Suriye Ordusu’nu vurdular, Akdeniz’deki uçak gemilerinden fırlattıkları 59 Tomahawk Füzesiyle. Tabiî oldukça büyük maddi hasara yol açmakla birlikte, 9 da masum Suriyelinin canına kıydılar.

İlk atlayan sen oldun. Sevinçten havalara zıpladın, avanenle birlikte. Utanç verici şu sözleri sarf ettin:

“Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan katıldığı canlı yayında, Suriye’nin İdlib kentindeki kimyasal silah saldırıyla ilgili ABD Başkanı Donald Trump’ın sözlerine atıfta bulunarak, “Teşekkür ederim ama lafta kalmasın. Eğer bu hakikaten icraat ortaya konulursa, biz de Türkiye olarak, bize ne düşüyorsa, biz bunu yapmaya hazırız” dedi. Bu açıklamalardan kısa süre sonra da ABD Savunma Bakanlığı Pentagon, ABD savaş gemilerinden Suriye’ye 59 Tomahawk füzesi atıldığını duyurdu.” (http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/biz-uzerimize-duseni-yapmaya-haziriz-1779356/)

“Akdeniz’deki Amerikan savaş gemilerinden atılan füzelerle Suriye’nin bu hava üssü vuruldu. Esed rejiminin bu hava üssü kimyasal ve konvensiyonel silahlarla işlediği savaş suçlarına karşı atılmış somut bir adım olarak bunu olumlu bulduğumuzu buradan Hatay’dan ifade etmek istiyorum. Ben bunu da yeterli görmüyorum” (http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/715903/ABD_nin_Suriye_yi_vurmasina_Erdogan_dan_ilk_yorum.html)

Gördüğümüz gibi, arkadaşlar, adamda ihanet, iftira, yalan, düzen, ABD işbirlikçiliği hayâsızca boyutlara ulaşmış. Yeterli görmüyormuş. Amerikan Emperyalistleri, Suriye’de nefes alan tek canlı bırakmasalar, adam bayram edecek sevincinden.

Tabiî, Tayyip tek değil, bu ihanetinde. Avanesi de onunla ihanet yarışında. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi de anında tekrarlıyorlar, Tayyip’in ihanet cümlelerini.

Tabiî, Kaçak Saray’ın arka Bahçeli’si de geri mi kalacak bunlardan? O da selamını çakıyor, Tayyip’e ve ABD’ye, anında.

Derdin ne, bre hain!

Suriye’den, Başşar Esad’dan ne zarar gördün de bu denli kin ve garez dolusun, ona karşı?

Dünyanın her yerinde, kimyasal silahlar kullanan, atom silahları kullanan, senin yapımcın ve efendin ABD Emperyalist haydut devletidir. Bunu bütün dünya halkları biliyor.

Sen kalkıyorsun, İslam Dünyasının yüz akı, vatanını ve halkını savunmaya çabalayan Beşşar Esad’ı ve Suriye BAAS iktidarını düşman belliyorsun. Sırf efendin seni bu yönde kışkırttığı için…

O haydut devlet ki, ülkemiz dahil Atlas Okyanusu’ndan Basra Körfezi’ne kadar uzanan coğrafyayı ve hatta ötesini; Afganistan’ı, Pakistan’ı ölüm tarlalarına çevirdi. 10 milyonu aşkın masum Müslümanın kanını akıttı, canına kıydı.

Sen bütün bu yapılan katliamları, zulümleri, dökülen kanları hâlâ “yeterli görmüyor”sun, öyle mi?

Yazık be! Yazıklar olsun senin insanlığına, Müslümanlığına…

Ama hep dediğimiz gibi, sen Gerçek Müslüman değil, CIA-Pentagon Müslümanısın.

Ey Tayyip!

Sen ki, on binlerce Müslüman kadının ırzına geçen sapık, sarhoş Amerikan Conileri için: “Kahraman Amerikan askerlerinin sağ salim ülkelerine dönebilmeleri için Allah’ıma dua ediyorum.”, diyebilen adamsın. Daha ne beklenir ki senden…

İhanet, ihanet, ihanet…

Yanına kalacak sanıyorsun, bu ihanetlerin, ABD yanaşmacılığın, hırsızlıkların, zulümlerin, Laik Cumhuriyet yıkıcılıkların, Mustafa Kemal ve Kuvayimilliye düşmanlığın.

Biz de buradan söz veriyoruz, halkımıza: Asla yanına kalmayacak. Bütün suçlarının hesabını vereceksin.

Ey BOP taşeronu!

Unutma bunu! Asla unutma!..

Halkız, Haklıyız, Yeneceğiz!

7 Nisan 2017

Nurullah Ankut
HKP Genel Başkanı

 

 

Print Friendly, PDF & Email