Bu zavallılara muhalefet lideri mi diyeceksiniz şimdi?

Yandaki fotoğrafı (Anıtkabir’deki 30 Ağustos töreninde çekilmiştir) görüp de hâlâ Sorosdaroğlu Kemal Efendi’ye “Anamuhalefet Partisinin Genel Başkanı” diyebilen CHP’li kardeşlerimizin aklına şaşarım ben…

Hiç darılıp alınmasınlar…

Bu kardeşlerin benzerleri için, bizim oralarda derler ki “Bunların kırkı bir dana akıllıdır.”

Evet, hâlâ Yeni CHP’nin başına getirilmiş bu ABD-AB yetiştirmesi ve kuklası Sorosçu Kemal ve avanesi için olumlu düşünebilenler varsa, onlar da aynen işte bu kapsam içindedir.

Biz 2010’dan bu yana onlarca kez söyledik:

Mecliste bir ihanet tiyatrosu oynanmaktadır. Bu tiyatronun yazarı da, yönetmeni de, sahneye koyucusu da CIA’dır, Pentagon’dur, Washington’dur, diye…

Burada Kaçak Saraylı Tayyip ve avanesi AKP’giller’e iktidar rolü oynatılmaktadır. Sorosçu’nun Yeni CHP’sine, Süper NATO’nun karanlık örgütü Kontrgerilla’nın partileştirilmiş hali olan MHP ve onun Kaçak Saray’ın Arka Bahçeli’si Devlet Efendi’ye, Amerikancı Kürt Hareketi’nin legal plandaki temsilcisi HDP’ye ve İyi Parti’nin Amerikancılıkta “iyi” kaliteye sahip lideri Meral Hanım’a ise muhalefet rolü verilmiştir, o rolü oynamaktadırlar bunlar da.

Burada bir demokrasiden, serbest seçimlerden, halkın iradesinin Meclise yansımasından kesinlikle söz edilemez…

Bu seçimler, bu Meclis, oynanan bu ihanet oyunu; bir dolaptır, düzendir, sahtekârlıktır. Hepsi de yapılan ihanetleri halkın gözünden kaçırmaya yönelik, yani halkın gözüne kül serpmeye yönelik, ahlâk dışı işlerdir.

Bu iktidarları, bu muhalefet rolü oynatılanları oralara getiren de, kullanım değerleri sona erdiğinde alıp götüren de, bütünüyle alçak Emperyalist Haydut ABD’dir. Ve onun ajan örgütleridir, Pantagon’udur ve dolarıdır.

Ve dikkat edersek; bu ihanet oyununun sonunda halkımıza hep ölümlerden ölüm beğenmek düşmektedir.

Vatan, BOP çerçevesinde parçalanmanın eşiğine getirilmiştir. Ege’de 18 Adamız göz göre göre, bile bilesiye, isteyerek Yunanistan’a peşkeş çekilmiştir. Kıbrıs’ta satış pazarlıkları sürmektedir.

Öyle görülüyor ki, Meclisteki bu hainler haini Amerikancı iktidar ve muhalefet Kıbrıs’ı da satacaktır Yunanistan’a.

Hep söylediğimiz gibi, bunların Kâbesi Washington-White House’tur. Dinleri ise CIA-Pentagon İslamı’dır. Taptıkları biricik Tanrı ise Para Tanrısı’dır.

Ey Halkımız;

Hâlâ uyanmaz isen vatansız kalacaksın. Çünkü vatan elden gitmektedir…

Halkız, Haklıyız, Yeneceğiz!

3 Eylül 2018

Nurullah Ankut
HKP Genel Başkanı

Aynı törende çekilen diğer fotoğraflar:

Print Friendly, PDF & Email