Bu ülkenin en Vatansever, en Halksever, en Doğa ve Hayvansever Partisi, Halkın Kurtuluş Partisi (HKP) seçimlere hazır!

Saygıdeğer Halkımız;

On binlerce insanımızın canına, yüzbinlerce insanımızın yaralanmasına, yoksul halkımızın dişinden tırnağından arttırarak, yıllarca alınteri dökerek edindiği bütün birikimlerin yok olmasına mal olan; 11 ilimizi, yaklaşık 15 milyon insanımızı etkileyen, hiçbir zaman unutmayacağımız, unutturmayacağımız ve hesabı da sorulacak olan deprem felaketi günlerinde yeni bir seçime doğru gidiyoruz.

En son 81 ilde 550 Milletvekili adayıyla katıldığımız 2015 7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinden sonra bütün Hukuk kuralları, Seçimler ve Siyasi Partilerle ilgili bütün mevzuat yok sayılarak Partimize karşı “Tam Kanunsuzluk” yapılarak Seçimlere sokulmadık. Türkiye çapında kurulu bulunan bütün İl ve İlçe Örgütlerimiz yok sayıldı.

Bu da yetmedi, Genel Başkan’ımız, Halkımızın HKP’li Dayısı Nurullah Efe Ankut’a, AB-D Emperyalistlerini ve Yerli Satılmışları teşhir eden, Halkımızın soyulmasına, vatan topraklarının peşkeş çekilmesine, kanser düzenine isyan eden her sözüne, her yazısına durmadan davalar açıldı, 10 yılı aşan cezalar verildi. Genel Başkan’ımız hakkında davalar açılmaya, cezalar verilmeye devam ediliyor.

Ama Halkın İktidarını, “Hür, Güçlü ve Mutlu bir Türkiye”yi kurma görevi omuzlarında olan Partimiz, doğruları daha geniş kitleye ulaştırmak için, anlaşılmak için, halkımıza ulaşmak için bütün engelleri birer birer aştı.

Partimiz 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak seçimlere 600 Milletvekili adayıyla katılıyor.

Halkımızın Partimize, HKP’li Dayı’ya hasretliği sona eriyor.

Tüm Halkımıza kutlu olsun.

Halkımız artık sadece klişeleşmiş Amerikancı Partilerin ve Antiemperyalist, Antifeodal, Antişovenist mücadele sathını terk edenlerin sesini duymayacak, onların sahte yüzlerini görmeyecek.

Halkımız; Uluslararası Emperyalistler Cephesine-ABD-AB Emperyalistlerine karşı Antiemperyalist mücadeleyi bıkmadan korkusuzca veren Gerçek Vatanseverlerin de sesini duyacak.

Halkımız; İnsanlığı Ortaçağ’ın karanlığına mahkûm etmeye yeminli Tefeci-Bezirgân Sermayeye ve günümüzdeki temsilcileri Ortaçağcı AKP’giller’e, her biri yılan yuvası olan, Ortaçağ’ın karanlıklar dünyasının Din Derebeylikleri tarikatlara-cemaatlere karşı Antifeodal mücadeleyi bilinçlice, kararlıca, duraksamadan veren Gerçek İnsanların da yüzünü görecek.

Halkımız; Milletlerin eşitliğinin, halkların kardeşliğinin savunulması demek olan Antişovenist mücadeleden, hiçbir dönemde, bir an olsun vazgeçmeyen Gerçek Devrimcilerin sloganlarını da duyacak.

Halkımız; Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarının kurduğu Laik Cumhuriyet’i, Birinci Kuvayimilliye’nin başta Kadınlarımıza ve Çocuklarımıza sağladığı kazanımları daha da geliştirerek Halkın İktidarını kurma mücadelemize bayrak yapan İkinci Kuvayimilliyecilerin, bu mücadeleyi verirken başıma ne gelir diye düşünmeyen kahramanların sesiyle de huzur bulacak, umutlanacak ve mutlu olacak.

Değerli Halkımız;

Bu onurlu ve kutsal mücadelede bizi yalnız bırakma.

HKP Gönüllüsü Ol!

HKP’ye Omuz Ver!

Bizi yalnız bırakma, bize omuz ver ki, hep birlikte vereceğimiz İkinci Kurtuluş Savaşı ile Demokratik Halk İktidarını kuralım ve Birinci Antiemperyalist Ulusal Kurtuluş Savaşı’mızı nihai sonucuna ulaştırıp, bütün sosyal eşitsizlikleri ortadan kaldırıp Halkımızın Toplumsal Kurtuluşunu gerçekleştirelim.

Davamız Halkın Kurtuluş Davasıdır!

Örgütsüz Halk Köle Halktır, Örgütlü Halk Yenilmez!

Halkız, Haklıyız, Yeneceğiz!

14 Mart 2023

Halkın Kurtuluş Partisi
Genel Merkezi

Print Friendly, PDF & Email