Borusan Direnişçileri Kartal’da Standımızı Ziyaret Etti

Borusan Direnişçileri Kartal’da Standımızı Ziyaret Etti

Derleniş Yayınları ve Halkın Kurtuluş Yolu olarak Kartal Kültür Sanat Festivali’nin başlangıç gününden itibaren kitap ve gazete standımız devam ediyor.

Festivalin 9’uncu gününde, 23 Haziran 2012 Cumartesi günü yiğit Borusan Direnişçi İşçileri standımıza gelerek bizleri onurlandırdılar. Borusan işçilerinin coşkusu Kartal’da İşçi Sınıfının haklı mücadelesini bir kez daha yaşatmış oldu.

Sloganlar atarak standımıza yaklaşan Direnişçi işçileri biz de “Yaşasın Borusan Direnişimiz”, “Borusan İşçisi Yalnız Değildir”, “İşçilerin Birliği Sermayeyi Yenecek” sloganlarıyla karşıladık. İşçileri selamlama adına kısa bir konuşma yapan bir yoldaşımız Direnişçi İşçilerin standımızı ziyaretinden dolayı duyduğumuz memnuniyeti ve heyecanımızı dile getirdi. Daha sonra Direnişçi İşçilerle birlikte yemek yiyerek bir süre sohbet ettik. Yiğit işçileri görev yerlerine, Direniş Çadırına tekrar uğurlarken hep birlikte “İşgal, Grev, Direniş, Yaşasın Nakliyat İş” sloganını haykırdık. 

Bizler Halkın Kurtuluş Partisi olarak Borusan İşçilerinin mücadelesi zaferle sonuçlanana kadar omuz omuza olacağımızı ve parabalarının satılmışlar düzenine karşı işçi sınıfımızın ve tüm halkımızın her zaman yanında olduğumuzu buradan tekrar dile getiriyoruz.

Kartal’dan Kurtuluş Partililer

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email