Bir yanda mazlumlar, diğer yanda Emperyalist Cellat ve Taşeronları

Kaçak Saraylı ABD devşirmesi ve ABD yapımı hain!

Kasım Süleymani ve beraberindeki heyet şehit değilse şehit kim?

Sen ve avanen her türlü hukuku, insani ve vicdani değerleri ayaklar altına alan bu alçakça ve puştça saldırıyı “kınıyoruz” bile diyemiyorsanız; bırakalım Müslüman olmanızı filan da siz nasıl insansınız?..

Demek ki sizde de efendiniz ABD gibi bütün insani, vicdani ve ahlâki değerler iflas etmiş…

Dünyanın öbür ucundaki komünist Küba devleti bile bu korkakça ve namussuzca saldırıyı kınıyor. ABD Emperyalist Haydudunu lanetliyor.

Ayrıca Bolivarcı Venezüela Cumhuriyeti’nin Chavez’ci Yönetimi de aynı şekilde ABD Çakalını kınıyor ve lanetliyor. İran Halkının yanında yer alıyor.

Ama siz bunu bile yapamıyorsunuz…

Neye yanıyoruz biz, biliyor musunuz?

Tüm siyasi hayatınız boyunca din alıp satan, insanları durup dinlenmeden Allah’la aldatan sizler, gerçek Müslümanlıkla, yani Hz. Muhammed ve Kur’an İslamı’yla zerre miktarda olsun bir bağ kuramıyorsunuz ve ondaki değerlerden bir dirhem olsun alamıyorsunuz…

Siz daha yuvanızı yapınmaya başladığınız 2002 yıllarında bile ne kadar doğru bir tespitte bulunmuşuz hakkınızda; bunlar CIA-Pentagon-Washington İslamı’nın inananlarıdır. Bunların Kabe’si Washington-White House’tur. Bunların biricik tapındıkları Tanrı vardır, o da Para Tanrısıdır, demekle.

Başdanışmanın olacak Mücahit Küçükyılmaz nam ABD hizmetkârına yaptırttığın şu rezil açıklamaya bak bir:

“Katil katledildi. Rüzgâr eken fırtına biçti.”

Efendin ve yapımcın ABD Haydudunun bu insanlık dışı saldırısı karşısında sevinçle ellerinizi ovuşturuyorsunuz değil mi, Kaçak Saray’ınızın karanlık dehlizlerinde…

Malatya-Kürecik’e efendin ABD’nin Ortadoğu’daki ileri karakolu ve bekçi köpeği Siyonist İsrail’in korunması için radar tesisleri kurdurdun, değil mi, İran’ın Siyonist hayduta attığı füzeler anında görülsün ve hedefine ulaşmadan havada imha edilsin diye.

Sen ve avanen bu denli İslam Dünyasının düşmanısınız ve Emperyalist Haçlı’yla Siyonist İsrail’in sadık hizmetkârısınız.

Hz. Muhammed ve Kur’an, sizin gibileri 1400 yıl önce nasıl da lanetleyip teşhir etmiş:

“Ey iman edenler! Yahudileri ve Hıristiyanları dostlar edinmeyin. Onların bazısı, bazısının dostlarıdırlar. İçinizden kim onları dost edinirse şüphe yok ki, o da onlardandır. Muhakkak ki Allah o zalimleri hidayete, doğru yola iletmez.” (Maide Suresi, 51’inci Ayet)

İşte bu surede kulaklarından tutulup teşhir edilenler, sizin atalarınızdır, Kaçak Saraylı Hafız. Onlar o günlerin Siyonist Yahudileri ve Haçlı Hıristiyanlarıdır. Onlarla birlikte Hz. Muhammed ve sahabelerine karşı mücadele edenler de sizlerin atalarınızdır. Siz de onlarla aynı yolda olan hain torunlarısınız onların.

Bir de utanmadan “Biz Osmanlı torunuyuz” vs. dersiniz, değil mi?

Hayır, kesinlikle…

Siz Muaviye-Yezid soyunun torunlarısınız, sizler Emperyalist Haçlıların ve Siyonist İsrail’in sevenlerisiniz, yandaşlarısınız. Dolayısıyla da Türkiye Halkına olduğu gibi, Ortadoğu halklarına da düşmansınız, en ağulu bir şekilde.

Hayatınız ikili oynamakla geçti be Hafız…

Bir de yine hiç sıkılmadan İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani’yi arayıp taziyede bulunuyorsun ve Kasım Süleymani’yle kader ortakları için “Şehit” diyorsun.

Fakat bu İran Ankara Büyükelçiliği tarafından açıklanır açıklanmaz hemen büyükbaş kategorisindeki avanenden birine TRT’ye açıklama yaptırtıyorsun, Ruhani’yle görüşmende Kasım Süleymani için şehit nitelemesinde bulunmadığını belirtiyorsun. Yani efendin ve yapımcın ABD Emperyalist Haydudunun da gönlünü hoş tutmaya devam ediyorsun böylelikle.

Dışişleri Bakanının açıklamaları da zaten suya sabuna dokunmayan türden. “Bölgede istikrarsızlığı arttıracak eylemler, bölge halklarının yararına değildir. Bölgenin sükunete ihtiyacı var”, gibisinden gargara yapmak kapsamında şeylerdir.

Ama siz işte busunuz, Hafız!

Sizler ömrünüz boyunca ikili oynayacaksınız, ömrünüz boyunca emperyalist haydutlara hizmette bulunacaksınız, onların işbirlikçiliğini, taşeronluğunu, piyonluğunu edeceksiniz ve bu ihanetleriniz karşılığında da koltuklarınızda kalıp küp dolduracaksınız…

Ne kötü bir hayat sizinki ya…

Ne kötü bir seçim…

Ne kötü bir yol, yürüdüğünüz…

Yazıklar olsun…

Sizin alayınız Hafız, bir Şehit Kasım Süleymani etmezsiniz. O, İran Halkını savundu, dost ve kardeş Suriye Halkını savundu, Irak Halkını savundu.

Emperyalist çakalların ve Siyonist İsrail’in bu sebeple düşmanlığını çekti ve hayatını bu uğurda kaybetti.

İran ve Ortadoğu Halkları, onu hep saygıyla anacaklar ve ABD Emperyalist Hayduduna ve Siyonist İsrail’e karşı haklı kavgalarında yaşatacaklardır.

Sizlerse Tarihin lanetli sayfaları arasında yer alıp hep tiksintiyle anılacaksınız.

Emperyalist Haydut, insan soyunun başdüşmanı ABD Çakalı, müttefiki AB Emperyalist Çakalları ve Siyonist İsrail Çakalı yenilecek, Ortadoğu Halkları kazanacaktır!

Halkız, Haklıyız, Yeneceğiz!

6 Ocak 2020
Nurullah Ankut
HKP Genel Başkanı

Print Friendly, PDF & Email