Ardında bir leş bırakarak yeryüzünden ayrılan Paul Henze’in “our boy”unu lanetle analım da onları o günlerde sol maske altında destekleyen hatta yaptıkları zulmü az bile bularak daha kararlı ve daha şiddetli olmalarını öneren Bin Kalıplılar’a bir şey demeyecek miyiz?

12-Eylül-perinçek_evren_HKPArdında bir leş bırakarak yeryüzünden ayrılan Paul Henze’in “our boy”unu lanetle analım da onları o günlerde sol maske altında destekleyen hatta yaptıkları zulmü az bile bularak daha kararlı ve daha şiddetli olmalarını öneren Bin Kalıplılar’a bir şey demeyecek miyiz?

Özal’lar, Demirel’ler, Erbakan’lar, Çiller’ler, Mesut Yılmaz’lar ve bugünün Tayyipgiller’i, Kenan Evren’in ve hain, faşist avanesinin birebir devamcılarıdır. Tümü de ABD’nin, CIA’nın emir ve talimatları doğrultusunda hainane görevlerini icra etmişlerdir ve etmektedirler.

Soner Yalçın çok olumlu bir iş yapmış. “Kenan Evren’in uşaklarını yazmayacak mıyız” başlıklı bir yazı yazarak bunların bir kısmını teşhir etmiş:

“12 Eylül darbesinin fikirdaşlarına bakmalıyız; kimdi bunlar?

“Bunlar; beynini yeni düzene formatlayan, ruhunu satan dönekler idi.

“(…)

“O dönemin fotoğraflarındaki Kenan Evren’in sağına soluna iyi bakın bunları göreceksiniz.

“Kiminin adı Cengiz Çandar idi; kiminin adı Orhan Pamuk ya da Sinan Çetin idi…”

ACENTA UŞAKLIĞI

“12 Eylül’ü ele alırken Türk burjuvazisinin iki yüzlülüğüne değinmemek olur mu?

“12 Eylül, biliyoruz ki; “made in usa” patentliydi; ve bu acenta uşaklığını yaptılar.

“Türkiye’yi bozma planına en büyük desteği verdiler.

“Cumhuriyet’i yıkmak için ilk vurulan kazma sapından tutanlar arasında yer aldılar.

“12 Eylül’ün aklı yok eden dincilik programıyla, ülkeyi gericileştirmesinde işbirliği yaptılar.

“Devrimciliğe karşı “din kalkanını” kurtarıcı gördüler. Ortaçağ’ın gelişini alkışladılar; ülkeyi karanlıkla bütünleştirmekten geri durmadılar.

“Evet… Kemalist aydınlanmanın eseri Cumhuriyet’i yobaz barbarlığa teslim ettiler.” (http://odatv.com/n.php?n=kenan-evrenin-usaklarini-yazmayacak-miyiz-1305151200)”

Görüldüğü gibi, Soner Yalçın parlak cümlelerle faşizm destekçisi sefaletleri teşhir ediyor. Ve onlara karşı hak ettikleri dille konuşuyor.

Fakat bu faşizm hizmetkârlarının bir bölümüne değinmiyor. O bölüm bugün yine sol, ulusalcı maske altında o günlerde yaptığı hizmeti sürdürüyor ve kitleleri kandırmaya devam ediyor.

Soner Yalçın’ın eksiğini de biz tamamlayalım. O günlerde Paul Henze’nin “our boy”una gönüllüce pir aşkına hizmette bulunan Bin Kalıplılar’ın yapıp ettiklerini de biz gösterelim…

“Bin Kalıplı Doğu Perinçek ve PDA Avanesinin İhanete Karmış Hazin Siyasi Serüvenine Dair” başlıklı yazı serimizin 8’inci bölümünü bu konuya ayırmıştık. Başlığı şöyleydi:

“Bir CIA Projesi Olan 12 Eylül Faşist Diktatörlüğünü Böylesine Hayâsızca Alkışlayıp da Bugün Hâlâ Sol Olduğu İddiasında Bulunan Başka Bir Siyasi Hareket Var Mıdır Türkiye’de? Bilen, Gören, Duyan Var mı?”

Bu başlıklı yazımızı daha önce de yayınlamıştık, Partimizin sitelerinde. Fakat bilgilerimizi tazelemek bakımından bir kez daha yayınlamanın faydalı olacağını düşünüyoruz.

Faşist Cunta uşaklarının tamamını, her boydan ve soydan olanını iyice görüp tanıyalım ve belleğimize kaydedelim ki, bunların bir daha Türkiye Halklarını kandırmasına izin vermeyelim.

Namuslular cephesinin siyasi ortamı bu sahte solculardan, sahte demokratlardan temizlenmedikçe “Halkın Kurtuluş Yolu” netçe, herkesçe görülemez ve “Halk Kurtuluş Cephesi” kurulamaz. 13.05.2015

İşte o yazımızın linki:

http://kurtuluspartisi.org/bir-cia-projesi-olan-12-eylul-fasist-diktatorlugunu-boylesine-hayasizca-alkislayip-da-bugun-hala-sol-oldugu-iddiasinda-bulunan-baska-bir-siyasi-hareket-var-midir-turkiyede-bilen-goren-du/

Print Friendly, PDF & Email