AKP’giller bütün kamu mallarını hırsızladılar, şimdi de oylarımızı hırsızlıyorlar!

İktidardan tekerlenmemek için ne yapmaları gerekiyorsa yapıyor AKP’giller. Yalan söylüyorlar, artık bir rutinleri olan din alıp satmaya hız veriyorlar, iftiralar atıyorlar, sanki ceplerinden veriyorlarmış gibi halkın parasıyla yandaşlarına rüşvetler dağıtıyorlar ve oylarımızı hırsızlıyorlar. Mecburlar buna. Çünkü yaptıkları kötülüklerin, işledikleri suçların, ihanetlerinin farkındalar ve iktidardan düştükleri anda mahkeme önüne çıkacaklarının, yargılanacaklarının farkındalar. O yüzden direniyorlar, iktidardan gitmemek için. O yüzden oy çalmak gerekiyorsa, ki hep yaptılar, hep yapacaklar, çalıyorlar.

Ülkemizin her yerindeki üyelerimizden, milletvekili adaylarımızdan, bizi anlamaya başlamış insanlarımızdan Genel Merkezimize bilgiler geliyor, Halkın Kurtuluş Partisi’ne verdiğimiz oylar sistemde görünmüyor veya başka partilerin – Tabiî ki AKP veya peşine takılan partilerin – aldığı oy hanesine yazılıyor, diye.

Farklı farklı internet sitelerden il il, ilçe ilçe, sandık sandık oy dağılımlarına bakıldığı zaman, oy alan partiler arasında birçok yerde Partimizin adı görünmüyor. Milletvekili Adaylarımızın, üyelerimizin oy kullandığı ve “EVET” mührünü HKP’nin üzerine bastığı birçok sandıkta Partimizin aldığı oy hanesine yazılması gereken oylar ya görünmüyor ya da başka partilerin oy hanesine kanatlanıp uçurulmuş durumda.

AB-D Emperyalistleri, İngiliz Emperyalistleri ve İsrail yapımı AKP’giller sadece kindar, düşünemeyen, sorgulamayan ve biat eden kul kişilikler yaratmakla seçim kazanmıyorlar. Aynı zamanda genlerine işlemiş ve kodlanmış hırsızlama yöntemi ile de seçimleri lehlerine çeviriyorlar.

Halkın Kurtuluş Partisi olarak AKP’giller’in oylarımızı hırsızlamalarına izin vermeyeceğiz. Partimize verilen her bir oy; AKP’giller’e oy veren, sorgulamayan, düşünmeyen, biat kültürü ile doktrine edilen binlerin oyundan çok ama çok daha değerlidir.

Oylarımıza sahip çıkacağız!

Her bir oyumuzun peşine düşüp sonuna kadar takipçisi oluyoruz.

Ve elbette günü geldiğinde, iktidarınızda yapılan bütün seçimlerde çaldığınız bütün oyların da hesabını soracağız.

17 Mayıs 2023

Halkın Kurtuluş Partisi
Genel Merkezi

Print Friendly, PDF & Email