ABD Emperyalistleri Joe Biden ile topraklarımızı bir kez daha kirletiyor!

biden1-300x228Topraklarımız; AB-D Emperyalistlerinin nihai hedefi olan, jandarmalığını başhaydut ABD’nin üstlendiği BOP’un yani küçük şehir devletçiklerinden oluşan, 1000 devletli bir dünya projesinin, Ortadoğu ayağının hayata geçirilebilmesi için çıkartılan insanlık dışı savaşların, katliamların planlanmasının karargâhı olmuştur.

Topraklarımız; katillerin, CIA ajanlarının cirit attığı, konuşlandırıldığı, kardeş mazlum halklara yönelik katillerin, sapıkların yetiştirildiği, beslendiği, tedavilerinin yapıldığı bir yer olmuştur. Ve kaçınılmaz olarak, olay Irak, Libya, Suriye ile sınırlı kalmamış, sıra artık bize gelmiştir.

Topraklarımız; gencecik canlarımızın bombalarla parçalanarak öldürülmesinin olağanlaştığı bir cehenneme dönüşmektedir. Bu cehennemin taşları 60 yıldır ilmek ilmek döşenmiştir. Türk Ordusu’nu hedefe oturtan en önemli aşamasında ise sona gelinmiştir.

Türkiye’nin üç parçaya bölünmesi demek olan Yeni Sevr planının hayata geçirilmesinde en büyük engeli teşkil edecek Türk Ordusu’nun ortadan kaldırılması, hareket edemez noktaya getirilmesi; CIA’nın planladığı şekilde Fethullah-AKP Ortaçağcı ortaklığında, Ergenekon, Balyoz vb. uydurma davaları ile başlatılmıştır. 15 Temmuz ile de onurunun ayaklar altına alınması, savaşçı gücünün çok büyük kısmını kaybetmesiyle, son nokta konmuştur.

İşte Joe Biden, kurbanına felç edici zehrini zerk edip etkisini göstermeye başladıktan sonra onu yutmak için yaklaşan bir yılan misali, Türkiye’yi ziyaret etmektedir.

15 Temmuz sonrası Genelkurmay Başkanı Joseph Dunford’dan sonra, ABD’den ikinci bir büyükbaş ziyareti gerçekleşiyor. Emperyalist ABD, yeni direktiflerini vermek, eskilerini yinelemek için Başkan Yardımcısı Joe Biden ile topraklarımızı bir kez daha kirletiyor. 15 Temmuz ile yularını daha da sıkılaştırdıkları sadık hizmetkârlarına; “bir kez daha bahşettiğimiz iktidarınızın karşılığını verin” diyecekler.

Ortadoğu’nun Emperyalist çıkarları doğrultusunda yeniden şekillendirilmesi anlamına gelen “Büyük Ortadoğu Projesi”nin, ülkemize yönelik adımı olan “Yeni Sevr”in gereklerini yapın diyecekler. “Ortak düşmanımız Türk Ordusu’nu istediğiniz gibi dağıtmanız için, ihtiyaç duyduğunuz fırsatı 15 Temmuz ile size tanıdık, borcunuz daha da kabardı, hadi ödeyin hesabı” diyecekler Ortaçağcı uşaklarına.

ABD Emredecek: Emperyalist çıkarlarımızın savunucusu, ikinci bir İsrail olacak Amerikancı Kürt Devleti hayata geçirilecek. Gıkınızı çıkartmayacaksınız, destek olacaksınız, diyecekler.

Uşaklar Amerikanca Cevaplayacak: Sör, Yes Sör! (Evet efendim) diyecekler.

Emredecek: İsrail ABD’dir, yamuk yapmayacaksınız, gerekli anlaşmaları Meclisten çıkartacaksınız!

Uşaklar: Sör, Yes Sör! diyecekler

Emredecek: Kıbrıs birleşecek ve emperyalizmin Akdeniz’deki batmayan uçak gemisi olacak.

Uşaklar: Sör, Yes Sör! diyecekler.

Emredecek: …

Uşaklar: Sör, Yes Sör!

Nereden mi biliyoruz, bizzat AKP’giller’in “15 Temmuz’un, Fethullahın arkasında CIA-Amerika var” ifadeleri ile itiraf ettikleri gibi, kendilerini namlunun ucuna götürüp-getiren bu emperyalist canavarlar karşısında, itaatkârlıklarını bir kez daha göstermekte tereddüt etmeyeceklerini?

Çünkü AKP’giller’in ahlâkı, nasıl bir kadının tecavüzcüsüyle evlenmeye mecbur edilmesini normal karşılıyorsa, bunu da öyle karşılayacaktır.

Yalnız AKP’giller mi?

14 yıldır bu hain oyunun hiçbir sekteye uğramadan, planlandığı gibi oynanmasını mümkün kılan muhalefet görünümlü sağlı sollu leş sürüsü de olağan karşılayacaktır.

Onun için Halkımıza sesleniyoruz:

Kanma Meclisteki Amerikancı 4’lü çeteye. İktidarıyla, muhalefetiyle bir ortaoyunudur izlediğimiz… Sonu felakettir,  Yeni Sevr’dir.

Gerçek Devrimci, Yurtsever, Halksever HKP ise, başta Türk Ordusu olmak üzere Birinci Ulusal Kurtuluş Savaşı yadigârı tüm kurumlara tecavüz eden bu suçluların cezasını hak ettikleri gibi kesecek ahlâka sahip olan tek partidir.

Söz veriyoruz; Halklarımızı, bu çakal sürüsünden kurtaracak örgütlülüğü mutlaka sağlayacağız. İkinci Kurtuluş Savaşı’mızı başarıya ulaştıracak, dünya halklarına doksan küsur yıl önce olduğu gibi, kurtuluş ışığını göstereceğiz.

Katil ABD Ortadoğu’dan Defol!

Katil Biden Ülkemizden Defol!

Kahrolsun Emperyalizm! Yaşasın Halkların Kardeşliği!

Yeni Sevr’e karşı, Yaşasın İkinci Kurtuluş Savaşı’mız!

Halkız, Haklıyız, Yeneceğiz!

24 Ağustos 2016

Halkın Kurtuluş Partisi

Genel Merkezi

Print Friendly, PDF & Email