ABD Emperyalist Haydudunun “Avcı Kekliği”dir bunlar

Bak, Kaçak Saraylı Hain!
Devşiricin ve sahibin de senin kendisine Suriye’de ihanet boyutundaki hizmetini açıkça ve kesince dile getiriyor.
İnsan soyunun başdüşmanı, Emperyalist Çakal ABD’nin Suriye Özel Temsilcisi James Jeffrey nam insan sefaleti, bak senin hizmetini nasıl açıkça ortaya koyuyor:

***

“Jeffrey, Türkiye’nin SDG ismini kullanan YPG’yi “PKK’nın Suriye kolu” olarak gördüğü, bu durumda hem Türkiye ile hem de örgütle aynı anda çalışmayı nasıl dengelediklerine yönelik soruya şu yanıtı verdi:

“Suriye’de bugün yaptıklarımızı yapamazdık”

“Bu oldukça zor. Çünkü Türkiye’nin aktif katılımı, işbirliği ve koordinasyonu olmasaydı Suriye’de bugün yaptıklarımızın hiçbirini yapamazdık ama yerel bir ortak olmadan da ülkenin kuzeydoğusunda varlığımızı sürdüremezdik ve daha bitmemiş olan DEAŞ ile mücadeleyi devam ettiremezdik. Bu yerel ortak, 2014’ten bu yana PKK’nın Suriye uzantısı olan ancak PKK gibi terör örgütü olarak tanımadığımız PYD’dir. (…)

“DEAŞ’ın yenilmesinin Türkiye’nin de güvenlik öncelikleri arasında yer almasından dolayı Ankara’nın ABD ile YPG/PKK arasındaki ilişkiye katlandığını iddia eden Jeffrey, “Suriye’de DEAŞ’ın yenilmesinin ötesinde bir politikamızın olmasına karar verdiğimiz zaman Türkler bizim için zorluk çıkarmaya başladı.” dedi.

“Türklere anlatma konusunda başarılı olamadık”

“Jeffrey, Türkiye’nin, ABD’nin öncelikleri olan DEAŞ’ın yenilmesi, İran ve İran destekli milislerin Suriye’den çıkarılması ve Suriye’de siyasi bir barış sürecinin başlaması önceliklerine katıldığını anlatan Jeffrey, şöyle devam etti:

“Ancak bizim kuzeydoğuda kalmamızın nedeninin bu olup olmadığından emin değiller. Onlara anlattığımız üzere bunun (YPG/PKK ile işbirliği) geçici bir alışveriş olduğunu söylemiştik. Hâlâ öyle ama buna bazı koşullar ekledik. Bunu onlara (Türklere) anlatma konusunda başarılı olamadık. Bu da bizimle, Türkler ve PYD/SDG arasında sınır bölgesinde gerginliğe neden oluyor.”

“Jeffrey, Suriye’nin kuzeydoğusunda Türkiye ile YPG/PKK arasında bir tercih yapılmasına ilişkin soruya yanıt verirken de şu ifadeleri kullandı:

“Bu bizim için bir ikilemdir”

“Birini birine karşı tutmak konusu değildir. Türkiye’ye veya Suriye’nin kuzeydoğusundaki ortaklarımıza, kendilerince PKK’nın uzantısı olan PYD’nin evrimi olan SDG’ye sırt çevirmiş olsaydık Suriye’ye barış getirme misyonu çoktan bitmiş olacaktı. Bu bizim içinde bulunduğumuz bir ikilemdir ve iki tarafı da ortak hedeflere odaklanması konusunda ikna etmeye çalışıyoruz. Çünkü PYD de Suriye’de farklı bir hükümet görmek istiyor, İran’ın orada olmasını istemiyor ve DEAŞ’ın yenilmesini istiyor ancak burada sorun, Türkler anlaşılır sebeplerden dolayı güney sınırında PKK ile ittifak içinde olanları görmek istemiyor.” (https://www.aa.com.tr/tr/dunya/abdnin-suriye-ozel-temsilcisi-jeffreyden-pkk-itirafi/1312828)

***

Gördün, değil mi Hafız, ne büyük ihanetler ederek efendine hizmette bulunduğunu…

Eğer senin ve avanenin bu ihaneti söz konusu olmasaydı ne olurmuş?

ABD alçağı Suriye’de yaptıklarının hiçbirini yapamazmış…

Neler yapamazmış?

Şunları:

BOP’a gerekçe yaratabilmek için kendi elleriyle örgütleyip, eğitip donatıp Suriye ve Irak Halkının üzerine saldığı tüm dünyanın Ortaçağcı ruh hastalarından oluşan canavarlaşmış insan görünümündeki yaratıklar örgütü olan DEAŞ’ı ya da IŞİD’i var edemezmiş…

PKK’nin Suriye kolu olan PYD/YPG kontrolündeki Suriye topraklarının üçte biri üzerinde, onlarla birlikte bir egemenlik kuramazmış…

Sonra ne yapamazmış?

PKK-PYD-YPG’ye alan açmak için beş buçuk milyon insanı püskürterek Türkiye’ye sürdüremezmiş…

Türkiye de senin ve AKP’giller’inin izlediği ihanetle eş anlamlı Suriye politikan yüzünden iki yüz milyar dolar kayba uğramazmış…

Ve de Suriye’nin mazlum Müslüman Halkından yarım milyonu aşkın insan hayatını kaybedemezmiş. Suriye coğrafyası, üzerinde Cehennemin en kara dumanlarının tüttüğü bir yangın yerine çevrilemezmiş…

Tüm bunlara sen, Davidson, Milyar Ali, Babacan, FETÖ ve sizin AKP’giller’iniz sebep oldu, ey hainler!

İşte efendiniz ABD’nin Suriye Özel Temsilcisi bunu açıkça ortaya koyuyor. Hâlâ ne gak guk ediyorsun!..

“Herkesi kör, alemi sersem mi sanıyorsun?”

İslam coğrafyasına ve Türkiye Halkına, vatanına milletine ettiğiniz bunca kötülük, bunca ihanet, bunca zulüm yanınıza mı kalacak sanıyorsunuz?

Hayır…

Kesinkes hayır!

Hesaba çekileceksiniz ve o günler gittikçe yaklaşıyor…

Sen, AKP’giller’in ve sizin gibiler; sadece insanlık düşmanı ABD ve AB Emperyalist Haydutlarının İslam coğrafyasında cahil, bilinçsiz insanları Allah’la aldatarak kandırmak için kullandığı bir “Avcı Kekliği”siniz sadece. Kur’an ve sünnet ölçütünde ne Müslümanlığınız var, ne imanınız, ne de dindarlığınız…

CIA, Pentagon, Washington Müslümanlarısınız siz.

Arap ülkelerindeki benzerleriniz olan Suudiler, Katarlılar, Kuveytliler, Emirlikler de hep sizin gibi aynı yolun yolcusudur.

Gün gelecek, el içine çıkamayacaksınız, insan yüzüne bakamayacaksınız…

Hiç aklınızdan çıkarmayın ki Tarihin de en lanetli sayfaları arasında yer alacak adlarınız!

Halkız, Haklıyız, Yeneceğiz!

13 Ocak 2020 

Nurullah Ankut
HKP Genel Başkanı

Print Friendly, PDF & Email