AB-D Emperyalistlerinin Petrol Bekçisi Siyonist İsrail şaşırtmıyor efendilerine layık bir Bekçi Köpeği olduğunu kanıtlıyor; hastane bombalıyor, tedavi gören hastaları, evsizleri katlediyor! Bu Soykırımdır, Alçaklıktır, İnsanlık Suçudur!

O kadar pervasızlar, o kadar insanlıktan çıkmışlar, kendilerinin dışında nefes alan bütün canlılara o kadar düşmanlar ki, bu zalimliklerini, bu gaddarlıklarını, Nazileri aratır yöntemlerini gizleme gereği bile duymuyorlar. Açıkça da ilan ediyorlar:

“İsrail, Gazze’de bulunan Baptist Hastanesi’ni vurması sonrası Ulusal Güvenlik Bakanı (İçişleri Bakanı) ve aşırı sağcı Yahudi Gücü Partisi lideri olan Itamar Ben-Gvir, Twitter’dan açıklamada bulundu.

Ben-Gvir açıklamasında, ‘Hamas elindeki rehineleri serbest bırakmadığı sürece Gazze’ye girmesi gereken tek şey, bir gram insani yardım değil, Hava Kuvvetleri’nden gelen yüzlerce ton patlayıcıdır’ ifadelerini kullandı.”

Ne diyorlardı Filistin Halkına yönelik Soykırıma başlarken, Siyonist İsrail’in Faşist Başbakanı Netanyahu ve onun Savunma Bakanı: “Karşımızdakiler insan değil, insan görünümlü hayvanlarla mücadele ediyoruz”.

Ama işte insan soyunun en büyük düşmanları AB-D Emperyalistleri bu katliamları yapsın, özellikle Filistin Halkını soykırıma uğratsın, Ortadoğu Petrolleri sorunsuzca, benim ayarlayacağım fiyatta ve miktarda benim ülkeme aksın diye kuruverdiler, tüm dünyadan topladıkları 3-5 milyon çapulcuyla Yapay Devlet Siyonist İsrail’i. Filistinlilerin Vatanı olan Filistin topraklarını işgal ettiler. Filistinlileri kendi topraklarından sürdüler, kendi ülkelerinde mülteci konumuna düşürdüler. Ve kurulduğu 1948 yılından bugüne Siyonist İsrail, Arap Halkı için kan dökmenin, insanları yurdundan etmenin, gözyaşının, acının adı oldu. Siyonist İsrail Nazileri aratır işkenceleriyle anılıyor artık.

Kuralıdır Savaşların; Savaşta hastanelere özen gösterilir vurulmaması için, doktorlara, sağlık personeline dokunulmaz. Ama son saldırısında Siyonist İsrail tüm dünyaya canavarlığını birkez daha gösterdi. Yüzlerce ton patlayıcıyı Hastanenin üzerine yağdırarak en az 500 yaralı ve hastaneye sığınan evsizlerin ölümüne neden oldu.

Bin yıldır beraber olduğumuz, bir tarihi birlikte yaşadığımız insanlar orada korkunç bir katliama, soykırıma, işkenceye uğratılıyor. Bizim yüreklerimiz yanıyor, bizim yüreklerimiz dayanmıyor, katledilen insanları görünce, onların çığlıklarını duyunca, çaresizliklerini izleyince.

Halkın Kurtuluş Partisi olarak Filistin Halkına Başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz.

Eninde sonunda Mazlum Halklar bu katliamları, tarihte eşine rastlanmayan soykırımı gerçekleştiren Siyonist İsrail’den ve Siyonist İsrail Arap Halkının Böğrüne bir kama gibi saplayan ABD-AB Emperyalist Haydutlarından eninde sonunda işledikleri bu insanlık suçlarının hesabını bir bir soracaktır.

Katil Siyonist İsrail’e bu katliamları yaptırtan, dünyanın bütün mazlum halklarına kan, gözyaşı, acı götüren, mazlum halklara ölüm meleğini taşıyan AB-D Emperyalist Haydutlarıdır. Yerleştirdi bekçi köpeğin İsrail’i Ortadoğu’daki kulübesine, yaptı kuduz aşısını, saldırtıyor Arap Halklarının üzerine.

O nedenle baş sorumludur AB-D Emperyalist Haydutları.

O nedenledir ki; Katil Amerika ve AB Emperyalist Haydutları Ortadoğu’dan defol diyemeyen her aydın, her siyasi ya gafildir, ya korkaktır, ya satılmıştır, ya haindir, ya namussuzdur.

Halkın Kurtuluş Partisi olarak gözlerimizin önünde işlenen bu canavarlığa, vicdansızlığa, katliama karşı, vicdanlı olan, insani değerler taşıyan tüm halkımızı duyarlı olmaya, AB-D Emperyalist Haydutlarına ve soykırımcı Siyonist İsrail’e tepki göstermeye çağırıyoruz.

17.10.2023

HKP Genel Merkezi

Print Friendly, PDF & Email