AB-D Emperyalistlerinin Ortadoğu’daki kan dökücüsü, cana kıyıcısı Siyonist İsrail ne kana doyuyor, ne de gözyaşına!

Filistin Halkının kanlarıyla besleniyor Siyonist İsrail. Kendi topraklarında sürgünü yaşayan Filistin Halkına çektirilen acılar, döktürülen gözyaşları, AB-D Emperyalistlerinin Ortadoğu Celladı Siyonist İsrail’in adeta yaşam kaynağı. İnsan Soyunun en büyük düşmanları AB-D Emperyalistleri bunun için İsrail diye bir devletçik kuruverdiler Ortadoğu’da. Bizim yerimize kan, gözyaşı döksün, katliamlar yapsın, Arap Halklarını birbirine düşürsün, onların kafasını kaldırtmasın ve en önemlisi Ortadoğu Petrollerine bekçilik yapsın diye. Katil İsrail’in yaptığı, AB-D Emperyalistleri tarafından kendilerine verilen aşağılık, alçak görevi layıkıyla yerine getirmek.

Son yapılan ve artık rutine binen, her Ramazan’da tekrarlanan saldırılar bu aşağılık görevin bir parçası. Son olarak Siyonist İsrail’in Gazze’ye düzenlediği hava saldırılarında 10’u çocuk, en az 30 kişi hayatını kaybetti, 203 kişi ise yaralandı. Ve bu kan dökücü, zalim devletin acımasız Başbakanı Netanyahu pervasızlığını, vicdansızlığını, zalimliğini açıkça tüm dünyaya sergiliyor: “Son yaşanan olayları gözlemlediğimizde Gazze’ye saldırıların boyutu ve frekansının artırılmasına karar verdik”, diyor.

Yıllardır söylüyoruz; İsrail ABD’dir, kanlı zalim istemeden, onay vermeden Siyonist İsrail adım atamaz. Efendisi ABD Emperyalist Alçağı oradan emri, coşkuyu veriyor, vazgeçemeyeceği Müttefikine:

ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken, Gazze’den İsrail’e yapılan roket saldırılarının ‘derhal’ durması gerektiğini açıkladı. Blinken, her iki taraftan da gerilimi düşürmelerini talep etti.

Havadan Gazze’yi vuran İsrail, yıllardır öldüren İsrail, Filistin toprağına çöreklenen İsrail, Filistin Halkına kendi yurdunda sürgünü yaşatan İsrail ama; ey Filistinliler sen de gerilimi düşür, savunma yapma, saldırılara boyun eğ, bu senin kaderin, razı ol… AB-D Emperyalistlerinin son tahlilde aslında dediği budur.

Her saldırıda AB-D Emperyalistlerinin kuklalarının havanda su döven açıklamaları halkları uyutmaya, kandırmaya yöneliktir. Bu yapmacık, bu içtenliksiz, bu samimiyetsiz, yerin dibine batası açıklamaları yapanlar, İsrail “Devleti” diye bir devleti tanıyorlar, kabul ediyorlar; siyasi, askeri, ekonomik ilişkilerini el altından veya açık bir şekilde devam ettiriyorlar. Ve bunların çoğu da Müslüman olduklarını iddia ediyorlar. Bunlar CIA-İslamcısı, bunlar Filistin’de direnen, savaşan Müslümanlarla aynı Tanrı’ya tapmıyorlar. Bunların inandığı, taptığı Tanrı, Para Tanrısı. Ve Para Tanrısı, bu kuklalara direnen Halkların karşısında ol, onlara ihanet et, emrini veriyor.

Yapılması gereken, İsrail diye devletin varlığını kabul etmemektir. İsrail ile bütün ilişkilerin sonlandırılmasıdır, olması gereken. Küba gibi, Venezuela gibi, Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti gibi. Ortadoğu Halklarının; artık yeter bizim kaynaklarımızı sömürdüğünüz, yeter artık bizlere çektirdiğiniz, diyerek ayağa kalkıp, “Katil ABD Ortadoğu’dan defol!” diyebilmesidir, yapılması gereken. Yapılması gereken, insan soyunun en büyük düşmanlarına karşı, Örgütlü Birleşik halkın gücünü, öfkesini göstermektir.

Bu acılardan, bu kan dökücülerden, bu katillerden nihai kurtuluşun başkaca yolu da yoktur.

Türkiye Cephesinde Halkın Kurtuluş Partisi; AB-D Emperyalistlerine ve yerli satılmışlara karşı bu doğrultuda mücadele etmektedir. Tarihen bu görev Partimizin omuzlarına yüklenmiştir.

Ant olsun başaracağız. Yeneceğiz. Zaferimiz Ortadoğu Halklarına umut olacak, yol gösterecektir.

Halkın Kurtuluş Partisi olarak Filistin Halkına başsağlığı dileklerimizi iletiyoruz. İnanıyoruz ki Mazlum Filistin Halkına çektirilen bütün acıların hesabı, AB-D Emperyalistlerinden ve onların Petrol Bekçisi Siyonist İsrail’den sorulacaktır. Eninde sonunda kazanan direnen Filistin Halkı olacaktır.

Katil ABD Ortadoğu’dan Defol!

Katil Siyonist İsrail Filistin’den Defol!

12.05.2021 

Halkın Kurtuluş Partisi
Genel Merkezi

Print Friendly, PDF & Email