PARTİMİZE ŞİMDİ DE SİBER SALDIRIDA BULUNDULAR! YILMADIK, YILMAYACAĞIZ!

PARTİMİZE ŞİMDİ DE SİBER SALDIRIDA BULUNDULAR!

YILMADIK, YILMAYACAĞIZ!

 

Partimiz; kurulduğu günden bu yana; Parababaları ve Ortaçağcı gericilerce İşsizlik ve Pahalılık cehennemine, vurgun-talan ve yolsuzluk cennetine çevrilen ülkemizde, emekçi halkımızın hak ve çıkarlarını savunmaktadır. Kamu mallarının yerli yabancı Parababalarına peşkeş çekilmesine karşı durmaktadır. Yaptığı Suç Duyurularıyla suçluların yargılanacağı günlerde iddianameye dönüşecek belge-bilgileri dosyalamaktadır.

 

Batılı Emperyalistler ve yerli işbirlikçilerince Ortadoğu Halklarına dayatılan “Büyük Ortadoğu Projesi (BOP)”a karşı amansız bir mücadele yürütmekte, BOP’un sağlı-sollu yerli figüranlarını hemen her gün teşhir etmektedir.

 

Ülkemizin Suriyeleştirilip halklar boğazlaşmasına çevrilmesine, dolayısıyla da Yeni Sevr bataklığına itilmesine, Ege’deki 18 adamızın Yunanistan’a peşkeş çekilmesine karşı mücadele etmektedir. Batılı Emperyalistler ve yerli uşaklarının yüz yıl öncesinde kalmış çelişkileri kaşıyarak Türk-Kürt-Arap-Yunan-Ermeni Halkları arasına kin ve nefret tohumları saçarak ülkemizi en az üç parçaya bölmek istediklerini görmekte, göstermektedir.

 

AKP’giller’in ülkemizi bir din devletine dönüştürerek Ortaçağın karanlıklarına götürmesine karşı canla başla mücadele etmektedir. İnsanlarımızı Allah’la kandırarak, gerçek İslâm’la hiçbir ilgisi bulunmayan Muaviye-Yezit-CIA-Pentegon İslâmı’nın temsilcilerini sürekli teşhir etmektedir.

 

Doğa’daki tüm canlıları kapsayan bir mücadele ile Belediyelerin imar rantına ve kamu mallarının (adı vakıf ama kendisi vurgun yuvası olan) bir kısmı iktidar yöneticilerinin çocuklarından oluşan Ortaçağcı derneklere peşkeş çekilmesine, meralarımızın yağmalanmasına karşı durmaktadır.

 

Partimiz, daha birçok alanda, türlü bedeller ödeyerek bu mücadeleyi yürütmektedir.

 

Tam bağımsız, Demokratik ve Laik bir ülke mücadelesi içinde, Batılı Emperyalistleri dünyada ilk kez yenilgiye uğratıp mazlum uluslara umut kaynağı olan Birinci Ulusal Kurtuluş Savaşı’mıza ve kazanımlarına, O’nun Başkomutanı Mustafa Kemal’e sahip çıkarak yürüttüğümüz İkinci Ulusal Kurtuluş Savaşı’mızla birincisini mantıki sonucuna ulaştırma mücadelesi vermektedir.

 

Bıkmadan, usanmadan yürüttüğümüz bu kahırlı mücadelede bugüne kadar çok yönlü saldırılara maruz kaldık, kalıyoruz. Siyasi faaliyetlerimize keyfi olarak getirilen engellerle, polis saldırıları ile karşılaşıyoruz. Gözaltına alınıyoruz, tutuklanıyoruz, yargılanıyoruz.

 

Dahası yazılı ve görsel medya; eylemlerimizin hemen hiçbirine yer vermeyerek, bizi en büyük susuş suikastına uğratmaktadır. Bu abluka arasında bir nebze olsun sesimizi duyurabildiğimiz sosyal medya alanında da düşmanlarımız saldırılarını eksik etmemekteler.

 

Günlerden, aylardan beri, organize bir şekilde yürütülen Siber Saldırı ile Partimizin, Kurtuluş Yolu Gazetemizin ve Derleniş Yayınları’nın İnternet siteleri çökertilmiştir. Yani Halkın Kurtuluş Davasının emekçi halklar nezdinde ilgi görmesi ve girdiğimiz her seçimde oylarımızı ikiye katlayarak çıkmamızın birilerini ürkütmesi ve korkutması kaçınılmazdı.

 

29 Ekim’de de Mustafa Kemal’in kalpaklı resmi ve “Bağımsızlık Benim Karakterimdir” sözünü taşıyan yoldaşlarımızın Anıtkabir’e alınmaması da bu korkunun bir ifadesidir.

 

Elbette bu saldırılar karşısında sessiz kalmıyoruz ve kalmayacağız. Bilişim suçları kapsamında kullanacağımız haklarımız dahil olmak üzere, sorumluların tespiti ve hesap sorulması için girişimlerimiz başlamıştır. Suçluların peşini bırakmayacağız.

 

Bilinmelidir ki, bütün bu saldırılar vız geldi ve de gelmektedir.

 

Yılmadık, Yılmayacağız!

Halkız, Haklıyız, Yeneceğiz!

09.11.2017

HKP GENEL MERKEZİ

Print Friendly, PDF & Email